Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking 10G LR SFP+ LC 10km SMF C-Class Transceiver netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+
€ 1.007,95
€ 833,02
Op voorraad
HPE Aruba Networking 10G LR SFP+ LC 10km SMF C-Class Transceiver, 10000 Mbit/s, SFP+, 10000 m, 60,5 mm, 103,9 mm, 20,6 mm
Stock Availability: 16 availible
Categorie: Netwerk transceiver modules
| SKU | S2P31A |
|---|---|
| EAN | 0190017705842 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE Aruba Networking 10G LR SFP+ LC 10km SMF C-Class Transceiver. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Maximaal bereik: 10000 m. Breedte: 60,5 mm, Diepte: 103,9 mm, Hoogte: 20,6 mm. Gewicht (imperiaal): 0,0299 kg (0.0660 lbs)
| Prestatie | |
|---|---|
| Soort aansluiting | SFP+ |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 10000 Mbit/s |
| Maximaal bereik | 10000 m |
| Netwerk | |
| Soort aansluiting | SFP+ |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 10000 Mbit/s |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 60,5 mm |
| Diepte | 103,9 mm |
| Hoogte | 20,6 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Technische details | |
| Maximaal bereik | 10000 m |
| Gewicht (imperiaal) | 0,0299 kg (0.0660 lbs) |
| Overige specificaties | |
| Gewicht (imperiaal) | 0,0299 kg (0.0660 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
HPE Aruba Networking 10G LR SFP+ LC 10...
€ 1.007,95
€ 833,02
|
Cisco SFP-10G-LR-S= netwerk transceive...
€ 1.047,85
€ 865,99
|
HPE Aruba Networking 10G SFP+ LC LR 10...
€ 1.481,90
€ 1.224,71
|
Cisco QSFP-100G-SR4-S= netwerk transce...
€ 900,46
€ 744,18
|
Cisco SFP-1G-LH= netwerk transceiver m...
€ 1.230,12
€ 1.016,63
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
S2P31A
|
SFP-10G-LR-S=
|
J9151E
|
QSFP-100G-SR4-S=
|
SFP-1G-LH=
|
| Manufacturer |
HPE
|
Cisco
|
HPE
|
Cisco
|
Cisco
|
| Soort aansluiting |
SFP+
|
SFP+
|
SFP+
|
QSFP
|
SFP
|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens |
10000 Mbit/s
|
10000 Mbit/s
|
10000 Mbit/s
|
100000 Mbit/s
|
1000 Mbit/s
|
| SFP transceiver type |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Fiber optic
|
Fiber optic
|
Fiber optic
|



