Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE 32GB (1x32GB) Dual Rank x8 DDR5-4800 CAS-40-39-39 EC8 Registered Smart Memory Kit geheugenmodule 4800 MT/s 288-pin DIMM ECC
ā¬Ā 3.471,70
ā¬Ā 2.869,17
Op voorraad
HPE 32GB (1x32GB) Dual Rank x8 DDR5-4800 CAS-40-39-39 EC8 Registered Smart Memory Kit, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 4800 MHz, 288-pin DIMM
Stock Availability: 219 availible
Categorie: Geheugenmodules
| SKU | P43328-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017527703 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE 32GB (1x32GB) Dual Rank x8 DDR5-4800 CAS-40-39-39 EC8 Registered Smart Memory Kit. Component voor: Pc/server, Intern geheugen: 32 GB, Geheugenlayout (modules x formaat): 1 x 32 GB, Intern geheugentype: DDR5, Kloksnelheid geheugen: 4800 MHz, Geheugen form factor: 288-pin DIMM, CAS-latentie: 40, ECC
| Design | |
|---|---|
| Compatibele producten | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Geheugen | |
| Type gebufferd geheugen | Registered (buffered) |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Component voor | Pc/server |
| ECC | Ja |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 32 GB |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| CAS-latentie | 40 |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Geheugen rangschikking | 2 |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type gebufferd geheugen | Registered (buffered) |
| Compatibele producten | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Component voor | Pc/server |
| ECC | Ja |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 32 GB |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| CAS-latentie | 40 |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Geheugen rangschikking | 2 |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 4800 MT/s |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 88,9 mm |
| Diepte | 190,5 mm |
| Hoogte | 19,1 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Gewicht (imperiaal) | 0,0440 kg (0.0970 lbs) |
| Overige specificaties | |
| Hoogte | 1,91 cm (0.75") |
| Gewicht (imperiaal) | 0,0440 kg (0.0970 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
HPE 32GB (1x32GB) Dual Rank x8 DDR5-48...
ā¬Ā 3.471,70
ā¬Ā 2.869,17
|
Cisco 64GB RDIMM DRx4 3200 (16Gb) REMA...
ā¬Ā 3.494,94
ā¬Ā 2.888,38
|
HPE 32GB (1x32GB) Dual Rank x8 DDR5-56...
ā¬Ā 3.581,09
ā¬Ā 2.959,58
|
HPE 32GB (1x32GB) Dual Rank x8 DDR5-48...
ā¬Ā 3.465,94
ā¬Ā 2.864,41
|
HPE 32GB (1x32GB) Dual Rank x8 DDR5-64...
ā¬Ā 3.253,68
ā¬Ā 2.688,99
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P43328-B21
|
UCS-MR-X64G2RW-RF
|
P64706-B21
|
P64339-B21
|
P64985-B21
|
| Manufacturer |
HPE
|
Cisco
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
| Intern geheugentype |
DDR5
|
DDR4
|
DDR5
|
DDR5
|
DDR5
|
| ECC |
Y
|
Y
|
Y
|
N
|
n.v.t.
|
| Geheugen form factor |
288-pin DIMM
|
288-pin DIMM
|
288-pin DIMM
|
288-pin DIMM
|
288-pin DIMM
|
| Component voor |
PC/server
|
PC/server
|
PC/server
|
PC/server
|
PC/server
|
| Intern geheugen |
32GB
|
64GB
|
32GB
|
32GB
|
32GB
|
| Geheugenlayout (modules x formaat) |
1 x 32 GB
|
1 x 64 GB
|
1 x 32 GB
|
1 x 32 GB
|
1 x 32 GB
|


