Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE 25Gb SFP28 to SFP28 3m Direct Attach Copper Cable InfiniBand en Glasvezelkabel
€ 129,23
€ 106,80
Op voorraad
HPE 25Gb SFP28 to SFP28 3m Direct Attach Copper Cable, 3 m, SFP28, SFP28
Stock Availability: 4 availible
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
| SKU | 844477-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017014913 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE 25Gb SFP28 to SFP28 3m Direct Attach Copper Cable. Snoerlengte: 3 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28, Kern diameter: 4,5 µm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | SFP28 |
| Aansluiting 2 | SFP28 |
| Snoerlengte | 3 m |
| Kern diameter | 4,5 µm |
| Overdrachtssnelheid | 25 Gbit/s |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| InfiniBand-protocol | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85447000 |
| Gewicht en omvang | |
| Diameter van de kabel | 4,5 mm |
| Snoerlengte | 3 m |
| Technische details | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | SFP28 |
| Aansluiting 2 | SFP28 |
| Snoerlengte | 3 m |
| Kern diameter | 4,5 µm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85447000 |
| Data-uitwisseling | |
| Overdrachtssnelheid | 25 Gbit/s |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85447000 |
You may also be interested in
| Product |
HPE 25Gb SFP28 to SFP28 3m Direct Atta...
€ 129,23
€ 106,80
|
Popular
DELL 470-AAXB InfiniBand en Glasvezelk...
€ 106,33
€ 87,88
|
HPE Aruba Networking Networking X240 1...
€ 105,80
€ 87,44
|
StarTech.com Cisco SFP-10G-AOC3M compa...
€ 106,42
€ 87,95
|
Bestseller
HPE Aruba Networking 10G SFP+ to SFP+...
€ 163,62
€ 135,22
|
Hot Product
Cisco QSFP-100G-CU3M= InfiniBand en Gl...
€ 146,70
€ 121,24
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
844477-B21
|
470-AAXB
|
JD095C
|
SFP10GAOC3M
|
J9283D
|
QSFP-100G-CU3M=
|
| Manufacturer |
HPE
|
DELL
|
HPE
|
StarTech.com
|
HPE
|
Cisco
|
| Soort kabel |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
DAC
|
n.v.t.
|





