Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP zwarte inktcartridge, gewoon papier
ā¬Ā 15,57
ā¬Ā 12,87
Op voorraad
zwarte inktcartridge, gewoon papier
Stock Availability: 327 availible
- Originele HP-inktcartridges leveren de legendarische printkwaliteit van HP.
- Geteste originele HP inktcartridges printten gemiddeld meer dan twee keer zoveel pagina's dan cartridges die niet van HP waren.*
- HP's productlijn met originele thermische inkjetcartridges biedt een voordelige oplossing voor een breed scala aan printtoepassingen. Elke disposable inktcartridge bevat een printkop met een geĆÆntegreerd inktreservoir voor snelle en gemakkelijke vervanging.
- Gebruikers die een compacte, draagbare, voordelige, stille printoplossing zoeken die media-onafhankelijk is
Categorie: Inktcartridges
| SKU | 51604A |
|---|---|
| EAN | 0088698004388 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| Product Videos |
View Video |
Betrouwbaarheid om op te bouwen
Met originele HP inkt krijg je afdrukken van hoge kwaliteit en valt je harde werk op tussen de rest.
Jij geeft het beste van jezelf. En wij ook.
Blijf productief wanneer je dat het meest nodig hebt met originele HP inkt.
Houd belangrijke documenten en herinneringen levend
Kies originele HP inkt voor het afdrukken van scherpe documenten en je gekoesterde momenten in levendige kleuren.
Gebruikers die een compacte, draagbare, voordelige, stille printoplossing zoeken die media-onafhankelijk is
HP's productlijn met originele thermische inkjetcartridges biedt een voordelige oplossing voor een breed scala aan printtoepassingen. Elke disposable inktcartridge bevat een printkop met een geĆÆntegreerd inktreservoir voor snelle en gemakkelijke vervanging.
HP's productlijn met originele thermische inkjetcartridges biedt een voordelige oplossing voor een breed scala aan printtoepassingen. Elke disposable inktcartridge bevat een printkop met een geĆÆntegreerd inktreservoir voor snelle en gemakkelijke vervanging.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Soort | Origineel |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| OEM-code | 51604A |
| Volume zwarte inkt | 1 ml |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Printkleuren | Zwart |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Land van herkomst | Verenigde Staten, Maleisiƫ |
| HP-segment | Thuis |
| Compatibiliteit | HP ScanJet n9120 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| UNSPSC-code | 441031052 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 60 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 38 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Hoogte | 114 mm |
| Breedte verpakking | 70 mm |
| Diepte verpakking | 38 mm |
| Hoogte verpakking | 114 mm |
| Gewicht verpakking | 90 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 70 mm |
| Diepte verpakking | 38 mm |
| Hoogte verpakking | 114 mm |
| Gewicht verpakking | 90 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Stapelhoogte voor pallets | 2 stuk(s) |
| Brand-specifieke functies | |
|---|---|
| HP GTIN (EAN/UPC) | 088698004388 |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 088698004388 |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 441031052 |
| Land van herkomst | Verenigde Staten, Maleisiƫ |
| Stapelhoogte voor pallets | 2 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Verenigde Staten, Maleisiƫ |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 200 stuk(s) |
| Stapelhoogte voor pallets | 2 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP zwarte inktcartridge, gewoon papier
ā¬Ā 15,57
ā¬Ā 12,87
|
Bestseller
Epson Hummingbird Singlepack Black T08...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
New
Epson Hummingbird Singlepack Cyan T080...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
Popular
Epson Hummingbird Singlepack Magenta T...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
Epson Hummingbird Singlepack Yellow T0...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
Epson Hummingbird Singlepack Light Cya...
ā¬Ā 14,19
ā¬Ā 11,73
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
51604A
|
C13T08014011
|
C13T08024011
|
C13T08034011
|
C13T08044011
|
C13T08054011
|
| Manufacturer |
HP
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printkleuren |
Black
|
Black
|
Cyan
|
Magenta
|
Yellow
|
Light cyan
|
| Merkcompatibiliteit |
HP
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|





