Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Tilt ergonomische muis 725M
ā¬Ā 41,10
ā¬Ā 33,97
Op voorraad
Tilt ergonomische muis 725M
Stock Availability: 37 availible
- Profiteer van ergonomische voordelen zonder je workflow te verstoren. Het 21-graden semi-verticale kantelontwerp zorgt voor een natuurlijke houding van je hand, wat het comfort en het vertrouwde gevoel van een gewone muis garandeert.
- Geniet van langdurig comfort met een muis die je vinger, pols Ʃn handpalm ondersteunt. HP Comfort Silicone zorgt voor een zachte, comfortabele grip, zodat je onvermoeibaar doorwerkt en productief blijft.
- Maak moeiteloos verbinding via Bluetooth of de HP Unifying Dongle[1] en laad op in slechts 3 minuten[2] met een supercondensator. Werk efficiƫnter dankzij het kantelbare scrolwiel voor alle richtingen en de programmeerbare sneltoetsen om je workflow te versnellen.
- Deze duurzaam ontworpen muis is gemaakt van ten minste 60% PCR-materiaal[3] en wordt geleverd in een FSC-gecertificeerde verpakking[4].
Categorie: Muizen
| SKU | BH0Z5AA#ABB |
|---|---|
| EAN | 0199251099182 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |

Vanaf de eerste klik voel je het comfort
Profiteer van ergonomische voordelen zonder je workflow te verstoren. Het 21-graden semi-verticale kantelontwerp zorgt voor een natuurlijke houding van je hand, wat het comfort en het vertrouwde gevoel van een gewone muis garandeert.

Comfort voor lange sessies
Geniet van langdurig comfort met een muis die je vinger, pols Ʃn handpalm ondersteunt. HP Comfort Silicone zorgt voor een zachte, comfortabele grip, zodat je onvermoeibaar doorwerkt en productief blijft.
De hele dag door comfort, op jouw manier
Maak lange dagen licht met een muis die meteen comfort biedt. De semi-verticale kanteling biedt volledige handsteun, terwijl twee draadloze opties, snel verticaal en horizontaal scrollen en snelladen je de hele dag productief houden.
Maak lange dagen licht met een muis die meteen comfort biedt. De semi-verticale kanteling biedt volledige handsteun, terwijl twee draadloze opties, snel verticaal en horizontaal scrollen en snelladen je de hele dag productief houden.
| Muis | |
|---|---|
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Aantal knoppen | 7 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Bedoeld voor | Kantoor |
| Bewegingsresolutie | 6000 DPI |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal/Horizontaal |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Ondersteuning voor meerdere apparaten | Ja |
| Stille klik | Ja |
| Invoerapparaat | |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Aantal knoppen | 7 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Bedoeld voor | Kantoor |
| Bewegingsresolutie | 6000 DPI |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal/Horizontaal |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Poorten & interfaces | |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Design | |
| Land van herkomst | China |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| HP-segment | Bedrijf |
| Kleurnaam | Black |
| Ontvanger | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Service levensduur van batterij | 1 maand(en) |
| Scroll richtingen | Verticaal/Horizontaal |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Oplaadbaar | Ja |
| Gewicht | 120 g |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| UNSPSC-code | 43211708 |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 30 stuk(s) |
| Aanbevolen systeemspecificatie | USB Type-A port; Bluetooth |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Duurzame technologieƫn en materialen | FSC-gecertificeerde verpakking; 60% PCR-materiaal |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Certificaten van naleving | CB, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 309 kg (681.2 lbs) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1198,9 x 1000,8 x 1623,1 mm (47.2 x 39.4 x 63.9") |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 1622 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251099182 |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Oplaadbaar | Ja |
| Energie | |
| Stroombron | Batterijen |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Service levensduur van batterij | 1 maand(en) |
| Oplaadbaar | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 117 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 56 mm |
| Gewicht | 120 g |
| Verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Breedte verpakking | 132 mm |
| Diepte verpakking | 108 mm |
| Hoogte verpakking | 72 mm |
| Gewicht verpakking | 234 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Garantiekaart | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251099182 |
| Duurzaamheid | |
| Duurzame technologieƫn en materialen | FSC-gecertificeerde verpakking; 60% PCR-materiaal |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Certificaten van naleving | CB, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 30 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 309 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 309 kg (681.2 lbs) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1198,9 x 1000,8 x 1623,1 mm (47.2 x 39.4 x 63.9") |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 1622 mm |
| Overige specificaties | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Minimale systeemeisen | USB Type-A port; Bluetooth |
| Gewicht | 120 g |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10; macOS; Androidā¢; iOS; ChromeOS |
| UNSPSC-code | 43211708 |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 30 stuk(s) |
| Aanbevolen systeemspecificatie | USB Type-A port; Bluetooth |
| Oplaadbare batterij | Ja |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Tilt ergonomische muis 725M
ā¬Ā 41,10
ā¬Ā 33,97
|
Hot Product
Logitech Marathon Mouse M705
ā¬Ā 49,46
ā¬Ā 40,88
|
Kensington Pro Fit Draadloze Full-Size...
ā¬Ā 41,22
ā¬Ā 34,07
|
Bestseller
Logitech M330 SILENT PLUS
ā¬Ā 40,43
ā¬Ā 33,41
|
Logitech B330 Silent Plus muis Kantoor...
ā¬Ā 41,75
ā¬Ā 34,50
|
Popular
Logitech M330 SILENT PLUS
ā¬Ā 40,43
ā¬Ā 33,41
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BH0Z5AA#ABB
|
910-001949
|
K72370EU
|
910-004909
|
910-004913
|
910-004911
|
| Manufacturer |
HP
|
Logitech
|
Kensington
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
n.v.t.
|
Wireless
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Aantal knoppen |
7
|
7
|
6
|
3
|
3
|
3
|
| Bewegingsdetectietechnologie |
n.v.t.
|
Optical
|
Optical
|
Mechanical
|
Optical
|
Mechanical
|
| Bedoeld voor |
Office
|
Office
|
n.v.t.
|
Office
|
Office
|
Office
|
| Aansluiting |
RF Wireless + Bluetooth
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
| Scroll type |
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|





