Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP STORE 3PL
€ 254,44
€ 210,28
Op voorraad
USB-C 100W G6 dock
Stock Availability: 135 availible
- Maak je geen zorgen meer over de aansluiting: dit dock is breed compatibel met USB-C[1] en ThunderboltTM laptops[2] en levert video, data én power. Zo kun je direct aan de slag.
- Met die ene USB-C-kabel[1] ben je direct verbonden en voorzie je je laptop van maximaal 100 W stroom[2]. De vele poorten maken het makkelijk om al je apparaten aan te sluiten. Dit is de snelle en simpele oplossing die zorgt dat je werkdag soepel verloopt.
- Ontworpen met oog voor detail en geschikt voor elke werkruimte. Blijf op de hoogte van statusupdates van apparaten met handige LED-lampjes en meldingen op het scherm. Met de USB-C-kabel aan de achterkant zorgt dit compacte dock voor een opgeruimd bureau zonder andere overbodige kabels.
- Gemaakt[3] met vervangbare onderdelen voor een maximale levensduur van je dock[4]. Gebouwd met een stroomverbruiksmodule om je energieverbruik te monitoren. Verpakt in plasticvrij materiaal[5].
Categorie: Laptop docks & poortreplicators
| SKU | BS7S5AA#ABB |
|---|---|
| EAN | 0199251520709 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |

Gebruik de apparaten die je wilt
Maak je geen zorgen meer over de aansluiting: dit dock is breed compatibel met USB-C®[1] en Thunderbolt™ laptops[2] en levert video, data én power. Zo kun je direct aan de slag.

Eén-kabel-oplossing
Met die ene USB-C®-kabel[1] ben je direct verbonden en voorzie je je laptop van maximaal 100 W stroom[2]. De vele poorten maken het makkelijk om al je apparaten aan te sluiten. Dit is de snelle en simpele oplossing die zorgt dat je werkdag soepel verloopt.

Gebruiksvriendelijk en ruimtebesparend
Ontworpen met oog voor detail en geschikt voor elke werkruimte. Blijf op de hoogte van statusupdates van apparaten met handige LED-lampjes en meldingen op het scherm. Met de USB-C®-kabel aan de achterkant zorgt dit compacte dock voor een opgeruimd bureau zonder andere overbodige kabels.
Maak je werkplek compleet met dit toonaangevende dock, dat een klasse apart is
Zeg vaarwel tegen de wirwar aan kabels met de nieuwste aanwinst voor je bureau: het HP USB-C 100W G6 dock. Eén USB-C-kabel[1] verbindt je laptop[2] met al je apparatuur. Meer poorten, minder gedoe, en alles werkt gewoon direct, zodat jij in je flow blijft.
Zeg vaarwel tegen de wirwar aan kabels met de nieuwste aanwinst voor je bureau: het HP USB-C 100W G6 dock. Eén USB-C-kabel[1] verbindt je laptop[2] met al je apparatuur. Meer poorten, minder gedoe, en alles werkt gewoon direct, zodat jij in je flow blijft.
| Prestatie | |
|---|---|
| Land van herkomst | China, Thailand, Mexico |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| HP-segment | Thuis |
| Kleurnaam | Jet black |
| Technische details | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| UNSPSC-code | 43211602 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 150 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 997,5 x 149,9 mm (47.2 x 39.3 x 5.9") |
| Inhoud | HP USB-C 100W G6 dock; 120 W netvoedingsadapter; productinformatie; Garantiekaart |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251520709 |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf | -15 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag | -15 - 12192 m |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 680 g |
| Breedte | 121 mm |
| Diepte | 121 mm |
| Hoogte | 51 mm |
| Gewicht verpakking | 1,19 kg |
| Breedte verpakking | 396 mm |
| Diepte verpakking | 95 mm |
| Hoogte verpakking | 171 mm |
| Design | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Land van herkomst | China, Thailand, Mexico |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 1,19 kg |
| Breedte verpakking | 396 mm |
| Diepte verpakking | 95 mm |
| Hoogte verpakking | 171 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Garantiekaart | Ja |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251520709 |
| Overige specificaties | |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10; macOS; Linux; ThinPro; ChromeOS |
| UNSPSC-code | 43211602 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 150 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 997,5 x 149,9 mm (47.2 x 39.3 x 5.9") |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP STORE 3PL
€ 254,44
€ 210,28
|
New
HP Thunderbolt dock 120 W G2
€ 227,60
€ 188,10
|
Bestseller
StarTech.com Universele Laptop Docking...
€ 309,52
€ 255,80
|
Popular
StarTech.com Universele Laptop Docking...
€ 282,60
€ 233,55
|
StarTech.com USB-C & USB-A Dock -...
€ 249,45
€ 206,16
|
Belkin USB-C Triple Display Dock MST
€ 282,20
€ 233,22
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BS7S5AA#ABB
|
2UK37AA#ABB
|
DK30C2DPEPUE
|
DK30C2DPPDUE
|
DK31C3HDPDUE
|
INC003VFBK
|
| Manufacturer |
HP
|
HP
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Belkin
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Black
|





