Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP ScanJet 5000 s4/7000 s3 vervangende rollen
€ 133,03
€ 109,94
Op voorraad
ScanJet 5000 s4/7000 s3 vervangende rollen
Stock Availability: 6 availible
- Verleng het leven van de scanner en waarborg hoge prestaties.
- Deze vervangende rolkit met scheidingspad beperkt onderbrekingen als gevolg van normale slijtage.
- Snel weer aan het werk en altijd productief – de vervangende rol met scheidingspad is gemakkelijk te installeren.
Categorie: Reserveonderdelen voor printer/scanner
| SKU | L2756A#101 |
|---|---|
| EAN | 0889899010501 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
HP Scanjet onderhoudskits houden uw HP scanner in goede conditie. Deze vervangende rolkit met scheidingspad beperkt storingen ten gevolge van normale slijtage en verlengt de levensduur van uw scanner. Gemakkelijke installatie, dus snel weer aan het werk.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Apparaatcompatibiliteit | Scanner |
| Compatibiliteit | HP ScanJet Enterprise Flow 5000 S4 scanner met documentinvoer; HP ScanJet Enterprise Flow 7000 s3 scanner met documentinvoer |
| Soort | Roller |
| HP-segment | Enterprise, Bedrijf |
| Land van herkomst | China |
| Type verpakking | Doos |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 27,7 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 4 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 225 mm |
| Diepte verpakking | 134 mm |
| Hoogte verpakking | 40 mm |
| Gewicht verpakking | 130 g |
| Technische details | |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Apparaatcompatibiliteit | Scanner |
| Compatibiliteit | HP ScanJet Enterprise Flow 5000 S4 scanner met documentinvoer; HP ScanJet Enterprise Flow 7000 s3 scanner met documentinvoer |
| Soort | Roller |
| Producten per pallet | 1300 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 13 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 10 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8473305100 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 1000 x 2082 mm (47.2 x 39.4 x 82") |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 2082 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889899010501 |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889899010501 |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 1300 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 13 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 10 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| UNSPSC-code | 43211711 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8473305100 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP ScanJet 5000 s4/7000 s3 vervangende...
€ 133,03
€ 109,94
|
Epson Auto Cutter Spare Blade S902007
€ 138,55
€ 114,50
|
Epson Auto Cutter Spare Blade S902006
€ 142,07
€ 117,41
|
Popular
HP 200 vervangende rollen voor documen...
€ 117,52
€ 97,12
|
Bestseller
Brother BU220CL Printer/Scanner reserv...
€ 110,03
€ 90,93
|
Hot Product
Brother BU223CL Printer/Scanner reserv...
€ 110,03
€ 90,93
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
L2756A#101
|
C13S902007
|
C13S902006
|
W5U23A
|
BU220CL
|
BU223CL
|
| Manufacturer |
HP
|
Epson
|
Epson
|
HP
|
Brother
|
Brother
|
| Soort |
Roller
|
Cutter
|
Cutter
|
Roller
|
n.v.t.
|
Transfer belt unit
|
| Apparaatcompatibiliteit |
Scanner
|
Inkjet printer
|
Large format printer
|
Multifunctional
|
n.v.t.
|
Multifunctional
|





