Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Voyager 4310 USB-A Headset + BT700 dongle
ā¬Ā 119,97
ā¬Ā 99,15
Op voorraad
Poly Voyager 4310 USB-A Headset + BT700 dongle
Stock Availability: 23 availible
- Met deze draagbare headset kun je vrij bewegen tussen verschillende werkplekken. Loop vrij rond met een draadloos bereik tot 50 meter. Verminder achtergrondgeluiden en houd volledige controle over je gesprekken met Acoustic Fence-technologie.
- Verhoog je productiviteit met tot 24 uur spreektijd en aansluitmogelijkheden voor meerdere apparaten. Verleng je spreektijd door gebruik te maken van de bureauhouder met oplader of door de headset te gebruiken met snoer in de USB-modus.[1,2]
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| SKU | 76U48AA |
|---|---|
| EAN | 0197029504531 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
De vrijheid om te werken
Met deze draagbare headset kun je vrij bewegen tussen verschillende werkplekken. Loop vrij rond met een draadloos bereik tot 50 meter. Verminder achtergrondgeluiden en houd volledige controle over je gesprekken met Acoustic Fence-technologie.
Altijd efficiƫnt
Verhoog je productiviteit met tot 24 uur spreektijd en aansluitmogelijkheden voor meerdere apparaten. Verleng je spreektijd door gebruik te maken van de bureauhouder met oplader of door de headset te gebruiken met snoer in de USB-modus.[1,2]
Geen draden meer. Kosten besparen.
Met deze draadloze Bluetooth-headset op instapniveau zijn jouw medewerkers niet langer aan hun bureau gekluisterd. Maak kennis met de Voyager 4300 UC-serie. Dit is alles wat jouw teams nodig hebben om productief te blijven en verbinding te maken met hun apparaten, zowel thuis als op kantoor.
Met deze draadloze Bluetooth-headset op instapniveau zijn jouw medewerkers niet langer aan hun bureau gekluisterd. Maak kennis met de Voyager 4300 UC-serie. Dit is alles wat jouw teams nodig hebben om productief te blijven en verbinding te maken met hun apparaten, zowel thuis als op kantoor.
| Prestatie | |
|---|---|
| Land van herkomst | China, Mexico |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Knoppen |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleurnaam | Black |
| Bedieningstoetsen | Oproep beantwoorden/beƫindigen, Bluetoothkoppeling, Dempen, Volume +, Volume - |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 155 mm |
| Diepte | 67 mm |
| Hoogte | 182 mm |
| Gewicht | 122 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 186 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 292,73 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde Audio adapters | USB |
| Inhoud | Beknopte handleiding; Reistas; Draadloze headset; USB Type-A-oplaadkabel; BT700 Bluetooth USB-adapter |
| Oplaadhouder | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 105,4 kg |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 80 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 10 stuk(s) |
| Technische details | |
| Inhoud | Beknopte handleiding; Reistas; Draadloze headset; USB Type-A-oplaadkabel; BT700 Bluetooth USB-adapter |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 10 |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219 x 1940 mm |
| Overige specificaties | |
| Compatibiliteit | Compatibel met pc's en smartphones via Bluetooth of USB Type-A-adapter BT700 |
| Meegeleverde software | Polylens |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10; macOS; Androidā¢; iOS |
| Andere ondersteundende systemen | Android, iOS |
| Kleurnaam | Black |
| UNSPSC-code | 43191638 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly Voyager 4310 USB-A Headset + B...
ā¬Ā 119,97
ā¬Ā 99,15
|
New
Jabra Biz 2300 Headset Bedraad Hoofdba...
ā¬Ā 106,44
ā¬Ā 87,97
|
Popular
Jabra Biz 2300 Headset Bedraad Hoofdba...
ā¬Ā 135,44
ā¬Ā 111,93
|
Cisco 522 Headset Bedraad Hoofdband Ka...
ā¬Ā 140,09
ā¬Ā 115,78
|
Bestseller
Logitech G Pro X wired gaming
ā¬Ā 140,43
ā¬Ā 116,06
|
Logitech Zone Wired UC
ā¬Ā 125,37
ā¬Ā 103,61
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
76U48AA
|
2303-820-104
|
2309-820-104
|
CP-HS-W-522-USB=
|
981-000818
|
981-000870
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Cisco
|
Logitech
|
Logitech
|
| Connectiviteitstechnologie |
n.v.t.
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
| Draagwijze |
n.v.t.
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
n.v.t.
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Gaming
|
Calls/Music
|
| Type product |
n.v.t.
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
n.v.t.
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|





