Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Voyager 4310 Microsoft Teams Certified USB-C Headset + BT700 dongle
ā¬Ā 118,81
ā¬Ā 98,19
Op voorraad
Poly Voyager 4310 Microsoft Teams Certified USB-C Headset + BT700 dongle
Stock Availability: 64 availible
- Met deze draagbare headset kun je vrij bewegen tussen verschillende werkplekken. Loop vrij rond met een draadloos bereik tot 50 meter. Verminder achtergrondgeluiden en houd volledige controle over je gesprekken met Acoustic Fence-technologie.
- Verhoog je productiviteit met tot 24 uur spreektijd en aansluitmogelijkheden voor meerdere apparaten. Verleng je spreektijd door gebruik te maken van de bureauhouder met oplader of door de headset te gebruiken met snoer in de USB-modus.[1,2]
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| SKU | 77Y95AA |
|---|---|
| EAN | 0197029610072 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
De vrijheid om te werken
Met deze draagbare headset kun je vrij bewegen tussen verschillende werkplekken. Loop vrij rond met een draadloos bereik tot 50 meter. Verminder achtergrondgeluiden en houd volledige controle over je gesprekken met Acoustic Fence-technologie.
Altijd efficiƫnt
Verhoog je productiviteit met tot 24 uur spreektijd en aansluitmogelijkheden voor meerdere apparaten. Verleng je spreektijd door gebruik te maken van de bureauhouder met oplader of door de headset te gebruiken met snoer in de USB-modus.[1,2]
Geen draden meer. Kosten besparen.
Met deze draadloze Bluetooth-headset op instapniveau zijn jouw medewerkers niet langer aan hun bureau gekluisterd. Maak kennis met de Voyager 4300 UC-serie. Dit is alles wat jouw teams nodig hebben om productief te blijven en verbinding te maken met hun apparaten, zowel thuis als op kantoor.
Met deze draadloze Bluetooth-headset op instapniveau zijn jouw medewerkers niet langer aan hun bureau gekluisterd. Maak kennis met de Voyager 4300 UC-serie. Dit is alles wat jouw teams nodig hebben om productief te blijven en verbinding te maken met hun apparaten, zowel thuis als op kantoor.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Land van herkomst | China, Mexico |
| DECT connectable | Ja |
| Headset type | Monauraal |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Werkt met de Google Assistent | Ja |
| Kleurnaam | Black |
| Bedieningstoetsen | Oproep beantwoorden/beƫindigen, Bluetoothkoppeling, Volume +, Volume - |
| Afneembare kabel | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Werkt met Apple Siri | Ja |
| Gehoorbeschermingstechnologieƫn | SoundGuard DIGITAL |
| Werkt met Microsoft Cortana | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Aansluitbereik | 50 m |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Circumaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Diameter van de luidspreker | 3,2 cm |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 100 - 6800 Hz |
| Aantal microfoons | 2 |
| Accu/Batterij | |
| Gesprekstijd | 24 uur |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 350 mAh |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 1,6 uur |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Duurzaamheid | |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 155 mm |
| Diepte | 67 mm |
| Hoogte | 166 mm |
| Gewicht | 122 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 186 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 290,73 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A |
| Inhoud | USB Type-C-oplaadkabel;Draadloze headset; BT700 Bluetooth Type-C-adapter; Reistas; Beknopte handleiding |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 105,4 kg |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 80 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 10 stuk(s) |
| Technische details | |
| Inhoud | USB Type-C-oplaadkabel;Draadloze headset; BT700 Bluetooth Type-C-adapter; Reistas; Beknopte handleiding |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 10 |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219 x 1900 mm |
| Overige specificaties | |
| DECT connectable | Ja |
| Compatibiliteit | Compatibel met pc's via meegeleverde BT700 USB-A Bluetooth-adapter en smartphones via Bluetooth |
| Meegeleverde software | Polylens |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10; macOS; Androidā¢; iOS |
| Andere ondersteundende systemen | Android, iOS |
| Verpakkingsinhoud | USB Type-CĀ®ļø charging cable; Quick start guide; Travel pouch; USB Type-A adaptor; Charging stand; Wireless headset |
| Kleurnaam | Black |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| UNSPSC-code | 43191638 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Voyager 4310 Microsoft Teams C...
ā¬Ā 118,81
ā¬Ā 98,19
|
Jabra Biz 2300 Headset Bedraad Hoofdba...
ā¬Ā 106,44
ā¬Ā 87,97
|
Popular
Jabra Biz 2300 Headset Bedraad Hoofdba...
ā¬Ā 135,44
ā¬Ā 111,93
|
Cisco 522 Headset Bedraad Hoofdband Ka...
ā¬Ā 140,09
ā¬Ā 115,78
|
Bestseller
Logitech G Pro X wired gaming
ā¬Ā 140,43
ā¬Ā 116,06
|
Hot Product
Logitech Zone Wired UC
ā¬Ā 125,37
ā¬Ā 103,61
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
77Y95AA
|
2303-820-104
|
2309-820-104
|
CP-HS-W-522-USB=
|
981-000818
|
981-000870
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Cisco
|
Logitech
|
Logitech
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired & Wireless
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
| Draagwijze |
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Gaming
|
Calls/Music
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|





