Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Studio X30 tafelstandaard
€ 50,72
€ 41,92
Op voorraad
Studio X30 tafelstandaard
Stock Availability: 13 availible
Categorie: Laptopstandaards
| SKU | 875L5AA |
|---|---|
| EAN | 0197497663761 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| Design | |
|---|---|
| Type product | Tabletstandaard |
| Kleur van het product | Zilver |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zilver |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Technische details | |
| UNSPSC-code | 43191610 |
| Land van herkomst | China |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 43191610 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Studio X30 tafelstandaard
€ 50,72
€ 41,92
|
Bestseller
Neomounts NSLS100 Laptopstandaard 10-2...
€ 54,43
€ 44,98
|
Popular
Neomounts NSLS050 Laptopstandaard 10-1...
€ 63,43
€ 52,42
|
StarTech.com Verstelbare laptop standa...
€ 63,04
€ 52,10
|
Hot Product
Neomounts NSLS200 Laptopstandaard 10-1...
€ 47,02
€ 38,86
|
StarTech.com Laptop Standaard Bureau,...
€ 52,15
€ 43,10
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875L5AA
|
NSLS100
|
NSLS050
|
LTSTND
|
NSLS200
|
LAPTOP-STAND-SILVER
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Neomounts
|
Neomounts
|
StarTech.com
|
Neomounts
|
StarTech.com
|





