Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Studio P15/R30 VESA-bevestiging
€ 61,21
€ 50,59
Op voorraad
Studio P15/R30 VESA-bevestiging
Stock Availability: 104 availible
Categorie: Montagekits
| SKU | 875L1AA |
|---|---|
| EAN | 0197497663723 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| Technische details | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zilver |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly Studio P15/R30 VESA-bevestiging
€ 61,21
€ 50,59
|
Bestseller
Cisco RCKMNT-19-CMPCT= montagekit
€ 67,87
€ 56,09
|
New
Ergotron THIN CLIENT CPU HOLDER WHITE
€ 52,61
€ 43,48
|
Recommended
Vogel's PFS 3304
€ 68,21
€ 56,37
|
NETGEAR RBEWMB-10000S montagekit Zwart...
€ 62,33
€ 51,51
|
NETGEAR RBEWM-10000S montagekit Wit Gl...
€ 62,33
€ 51,51
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875L1AA
|
RCKMNT-19-CMPCT=
|
80-107-216
|
7233040
|
RBEWMB-10000S
|
RBEWM-10000S
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Cisco
|
Ergotron
|
Vogel's
|
Netgear
|
Netgear
|





