Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Studio E70 Group 310/500 Trio VisualPro voeding zonder netsnoer
€ 131,16
€ 108,40
Op voorraad
HP Poly Studio E70 Group 310/500 Trio VisualPro voeding zonder netsnoer, China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
Stock Availability: 9 availible
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| SKU | 875K6AA |
|---|---|
| EAN | 0197497663679 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Studio E70 Group 310/500 Trio VisualPro voeding zonder netsnoer. Land van herkomst: China. Breedte verpakking: 190 mm, Diepte verpakking: 210 mm, Hoogte verpakking: 55 mm
| Technische details | |
|---|---|
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 10 |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| UNSPSC-code | 39121006 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
HP Poly Studio E70 Group 310/500 Trio...
€ 131,16
€ 108,40
|
Hot Product
Cisco CS-CODEC-EQ-WMK accessoire voor...
€ 183,76
€ 151,87
|
Popular
Jabra 14307-70 accessoire voor videoco...
€ 148,84
€ 123,01
|
Logitech 952-000055 accessoire voor vi...
€ 126,74
€ 104,74
|
New
HP Poly Studio X50/X52/V52 Table Stand
€ 109,75
€ 90,70
|
Bestseller
HP Poly G7500 IP-tafelmicrofoon
€ 171,01
€ 141,33
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875K6AA
|
CS-CODEC-EQ-WMK=
|
14307-70
|
952-000055
|
875M0AA
|
874R3AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Cisco
|
Jabra
|
Logitech
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
White
|
n.v.t.
|
Black
|
| Type product |
n.v.t.
|
Wall mount
|
Stand
|
Camera mount
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





