Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Mission 625 Stereo USB Wired Headset (Bulk)
ā¬Ā 104,50
ā¬Ā 86,36
Op voorraad
Poly Mission 625 Stereo USB Wired Headset (Bulk)
Stock Availability: 856 availible
- Geniet de hele dag van comfort met een verstelbare, gevoerde hoofdband en luxe oorkussens van memory foam. Deze persoonlijke pasvorm helpt je te focussen en voorkomt vermoeidheid bij langdurige meetings.
- Wordt het druk op je werkplek, dan zorgt de HP Poly Mission 625 headset dat je stem altijd opvalt. De combinatie van noisecancelling-microfoons en AI-ruisonderdrukking[1] zorgt voor professionele gesprekken zonder afleiding en een loepzuivere focus.
- Aansluiten en direct aan de slag. Met ondersteuning voor USB-C en USB-A, handige inline-bediening en beheer via de HP Poly Studio App is de setup een fluitje van een cent. Dit garandeert een betrouwbare ervaring voor iedereen, bij elk gesprek.
- Deze hub is duurzaam ontworpen met minstens 30% PCR-materiaal[2] en wordt geleverd in een papieren verpakking[3].
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| SKU | C01C6A6#AC3 |
|---|---|
| EAN | 0199764365590 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Perfect voor lange werkdagen
Geniet de hele dag van comfort met een verstelbare, gevoerde hoofdband en luxe oorkussens van memory foam. Deze persoonlijke pasvorm helpt je te focussen en voorkomt vermoeidheid bij langdurige meetings.
Altijd duidelijk, altijd de juiste uitstraling
Wordt het druk op je werkplek, dan zorgt de HP Poly Mission 625 headset dat je stem altijd opvalt. De combinatie van noisecancelling-microfoons en AI-ruisonderdrukking[1] zorgt voor professionele gesprekken zonder afleiding en een loepzuivere focus.
Altijd een goede verbinding
Aansluiten en direct aan de slag. Met ondersteuning voor USB-CĀ® en USB-A, handige inline-bediening en beheer via de HP Poly Studio App is de setup een fluitje van een cent. Dit garandeert een betrouwbare ervaring voor iedereen, bij elk gesprek.
De perfecte match tussen gemak en prestaties
Speciaal voor drukke dagen vol gesprekken combineert de HP Poly Mission 625 headset ultiem comfort met uitstekend geluid. Met de makkelijke USB-aansluiting blijven teams moeiteloos gefocust, productief en de hele dag door verbonden.
Speciaal voor drukke dagen vol gesprekken combineert de HP Poly Mission 625 headset ultiem comfort met uitstekend geluid. Met de makkelijke USB-aansluiting blijven teams moeiteloos gefocust, productief en de hele dag door verbonden.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Aanbevolen gebruik | Business/Everyday |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volumeregeling | Knop |
| Snoerlengte | 2 m |
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Soort bediening | Knoppen |
| Signaal/ruis-verhouding | 58 dB |
| Kleurnaam | Black |
| Bedieningstoetsen | Oproep beantwoorden/beƫindigen, Microsoft Teams button, Volume -, Volume + |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid koptelefoon | 84 dB |
| Diameter van de luidspreker | 3,2 cm |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 50 - 16000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -35 dB |
| Aantal microfoons | 2 |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Duurzaamheid | |
| Duurzame technologieƫn en materialen | Papieren verpakking; Bevat tenminste 30% PCR-materiaal |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO, TCO10 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Gewicht | 147 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 205 mm |
| Diepte verpakking | 175 mm |
| Hoogte verpakking | 52 mm |
| Gewicht verpakking | 231 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde Audio adapters | USB |
| Snelstartgids | Ja |
| Opbergetui | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Inhoud | Headset; USB Type-C naar USB Type-A-adapter; Draagetui; Beknopte handleiding; Garantiekaart; Productinformatie |
| Garantiekaart | Ja |
| Oplaadhouder | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 326 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 3 stuk(s) |
| Technische details | |
| Inhoud | Headset; USB Type-C naar USB Type-A-adapter; Draagetui; Beknopte handleiding; Garantiekaart; Productinformatie |
| Duurzame technologieƫn en materialen | Papieren verpakking; Bevat tenminste 30% PCR-materiaal |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO, TCO10 |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 326,1 kg (719 lbs) |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Overige specificaties | |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde software | HP Poly Studio App |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; macOS; Chrome OSā¢; Androidā¢; iOS |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS, Android, iOS |
| Signaal/ruis-verhouding | 58 dB |
| Kleurnaam | Black |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| Garantiekaart | Ja |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Mission 625 Stereo USB Wired H...
ā¬Ā 104,50
ā¬Ā 86,36
|
Jabra Biz 2300 Headset Bedraad Hoofdba...
ā¬Ā 106,44
ā¬Ā 87,97
|
Popular
Jabra Biz 2300 Headset Bedraad Hoofdba...
ā¬Ā 135,44
ā¬Ā 111,93
|
Cisco 522 Headset Bedraad Hoofdband Ka...
ā¬Ā 139,51
ā¬Ā 115,30
|
Bestseller
Logitech G Pro X wired gaming
ā¬Ā 140,43
ā¬Ā 116,06
|
Hot Product
Logitech G G432 7.1 Surround Sound Wir...
ā¬Ā 90,97
ā¬Ā 75,18
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
C01C6A6#AC3
|
2303-820-104
|
2309-820-104
|
CP-HS-W-522-USB=
|
981-000818
|
981-000770
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Cisco
|
Logitech
|
Logitech
|
| Connectiviteitstechnologie |
n.v.t.
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
| Draagwijze |
n.v.t.
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
n.v.t.
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Gaming
|
Gaming
|
| Type product |
n.v.t.
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
n.v.t.
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|





