Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly DA85 USB naar QD adapter
€ 59,41
€ 49,10
Op voorraad
Poly DA85 USB naar QD adapter
Stock Availability: 33 availible
- Met de Poly DA-serie profiteer je optimaal van jouw technische investering. Deze digitale adapters bieden niet alleen USB-A- en USB Type-C-toegang direct via de kabel, maar zijn ook compatibel met al jouw nieuwe en oude Poly-headsets en -accessoires [2].
- Draadloze datacodering staat garant voor een hoog beveiligingsniveau.
Categorie: Hoofdtelefoon accessoires
| SKU | 786C7AA |
|---|---|
| EAN | 0197029650061 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
Flexibel en klaar voor de toekomst
Met de Poly DA-serie profiteer je optimaal van jouw technische investering. Deze digitale adapters bieden niet alleen USB-A- en USB Type-C®-toegang direct via de kabel, maar zijn ook compatibel met al jouw nieuwe en oude Poly-headsets en -accessoires [2].
Een nieuwe ervaring voor gebruikers
Draadloze datacodering staat garant voor een hoog beveiligingsniveau.
Glasheldere gesprekken
Met digitale adapters uit de Poly DA-serie klinken callcentermedewerkers glashelder, of ze nu thuis of op kantoor werken. Dankzij eenvoudige USB-A- of USB Type-C-aansluitingen wordt het geluid aangepast aan elke specifieke Poly-headset zodat je thuis en op kantoor hoogwaardige gesprekken kunt voeren [1].
Met digitale adapters uit de Poly DA-serie klinken callcentermedewerkers glashelder, of ze nu thuis of op kantoor werken. Dankzij eenvoudige USB-A- of USB Type-C-aansluitingen wordt het geluid aangepast aan elke specifieke Poly-headset zodat je thuis en op kantoor hoogwaardige gesprekken kunt voeren [1].
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Interface-adapter |
| Merkcompatibiliteit | POLY |
| Kleur van het product | Zwart |
| Belichting | Nee |
| Land van herkomst | China |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poorttype | USB Type A/USB Type-C |
| Aansluiting 1 | QD - 4 pin |
| Aansluiting 2 | USB |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 3 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 71 g |
| Breedte verpakking | 150 mm |
| Diepte verpakking | 90 mm |
| Hoogte verpakking | 27 mm |
| Technische details | |
| Pallet brutogewicht | 130,2 kg |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 10 |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal dozen per palletlaag | 12 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
| UNSPSC-code | 26121630 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP Poly DA85 USB naar QD adapter
€ 59,41
€ 49,10
|
Jabra 14201-17 hoofdtelefoon accessoir...
€ 52,50
€ 43,39
|
Popular
Jabra 14201-33 hoofdtelefoon accessoir...
€ 51,91
€ 42,90
|
Hot Product
Jabra 14101-83 hoofdtelefoon accessoir...
€ 66,83
€ 55,23
|
New
HP Poly MDA100 QD USB-A analoge switch
€ 60,20
€ 49,75
|
Recommended
HP Poly Voyager Focus UC USB-A oplaads...
€ 48,45
€ 40,04
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
786C7AA
|
14201-17
|
14201-33
|
14101-83
|
8A7E1AA
|
85R99AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Type product |
Interface adapter
|
EHS adapter
|
Accessory kit
|
Accessory kit
|
n.v.t.
|
Base station
|





