Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly CS540 batterij
€ 26,97
€ 22,29
Op voorraad
CS540 batterij
Stock Availability: 35 availible
Categorie: Hoofdtelefoon accessoires
| SKU | 85Q98AA |
|---|---|
| EAN | 0197497572834 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Batterij/Accu |
| Merkcompatibiliteit | POLY |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | CS540 |
| Land van herkomst | China |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Technische details | |
|---|---|
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal dozen per palletlaag | 10 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
| UNSPSC-code | 26111711 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly CS540 batterij
€ 26,97
€ 22,29
|
New
Jabra GN1200 Kabel
€ 36,74
€ 30,36
|
Popular
Jabra 8800-00-103 hoofdtelefoon access...
€ 31,94
€ 26,40
|
Recommended
SureFire VINSON N2 Koptelefoonstandaard
€ 27,98
€ 23,12
|
Bestseller
Jabra 14101-86 hoofdtelefoon accessoir...
€ 26,37
€ 21,79
|
Logitech Zone Wired Oorkussen
€ 22,55
€ 18,64
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85Q98AA
|
88011-99
|
8800-00-103
|
48848
|
14101-86
|
989-000980
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
SUREFIRE
|
Jabra
|
Logitech
|
| Type product |
Battery
|
Cable
|
n.v.t.
|
Headset stand
|
Accessory kit
|
Ear pad
|





