Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly CCX 500/505/600/700 Edge E500 voeding met netsnoer - 48V/0,52A
€ 33,49
€ 27,68
Op voorraad
CCX 500/505/600/700 Edge E500 voeding met netsnoer - 48V/0,52A
Stock Availability: 6 availible
| SKU | 86P04AA#ABB |
|---|---|
| EAN | 0197497608823 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Voeding |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Technische details | |
|---|---|
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 10 |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China, Taiwan |
| UNSPSC-code | 39121006 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly CCX 500/505/600/700 Edge E500...
€ 33,49
€ 27,68
|
New
HP Poly CCX 400 USB-A naar USB-A kabel...
€ 45,96
€ 37,98
|
Recommended
HP Poly Edge E100/220 Hook Tab (25 stu...
€ 35,37
€ 29,23
|
Bestseller
HP Poly CCX 350 wandbevestigingsbeugel
€ 27,43
€ 22,67
|
HP Poly Edge E400/450 wandbevestigings...
€ 41,77
€ 34,52
|
HP Poly Trio RJ45 afgeschermde kabel C...
€ 30,72
€ 25,39
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
86P04AA#ABB
|
85W87AA
|
8F3R4AA
|
89D05AA
|
8F3R3AA
|
85X05AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Merkcompatibiliteit |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
POLY
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Type product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Wall mount
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|



