Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly APC-43 Electronic Hook Switch TAA
€ 38,10
€ 31,49
Op voorraad
APC-43 Electronic Hook Switch TAA
Stock Availability: 82 availible
Categorie: Hoofdtelefoon accessoires
| SKU | 85Q55AA |
|---|---|
| EAN | 0197497572315 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | Mexico |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 10 |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal dozen per palletlaag | 20 stuk(s) |
| Land van herkomst | Mexico |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly APC-43 Electronic Hook Switch...
€ 38,10
€ 31,49
|
Jabra 14201-17 hoofdtelefoon accessoir...
€ 52,50
€ 43,39
|
Bestseller
Jabra 14201-33 hoofdtelefoon accessoir...
€ 51,91
€ 42,90
|
Popular
Jabra GN1200 Kabel
€ 36,74
€ 30,36
|
Jabra 14101-50 hoofdtelefoon accessoir...
€ 47,12
€ 38,94
|
New
Jabra 8800-02-01 hoofdtelefoon accesso...
€ 47,12
€ 38,94
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85Q55AA
|
14201-17
|
14201-33
|
88011-99
|
14101-50
|
8800-02-01
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Type product |
n.v.t.
|
EHS adapter
|
Accessory kit
|
Cable
|
Accessory kit
|
Cable
|





