Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP NVIDIA RTX PH x2xxx 4mDP Graphics
ā¬Ā 1.019,07
ā¬Ā 842,21
Op voorraad
NVIDIA RTX PH x2xxx 4mDP Graphics
Stock Availability: 37 availible
Categorie: Videokaarten
| SKU | B5CH7AA |
|---|---|
| EAN | 0198990076775 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
GFX NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell16GB4mDP
| Technische details | |
|---|---|
| UNSPSC-code | 43201401 |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 308 g |
| Breedte | 68,6 mm |
| Verpakking | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 95 mm |
| Gewicht verpakking | 507 g |
| Diepte verpakking | 232 mm |
| Breedte verpakking | 184 mm |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 43201401 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP NVIDIA RTX PH x2xxx 4mDP Graphics
ā¬Ā 1.019,07
ā¬Ā 842,21
|
Recommended
INNO3D GeForce RTX 5080 X3 NVIDIA 16 G...
ā¬Ā 1.434,50
ā¬Ā 1.185,54
|
Bestseller
Inno3D GeForce RTX 5080 X3 OS NVIDIA 1...
ā¬Ā 1.472,01
ā¬Ā 1.216,54
|
Hot Product
GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC...
ā¬Ā 1.439,20
ā¬Ā 1.189,42
|
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti AERO OC 1...
ā¬Ā 1.197,45
ā¬Ā 989,63
|
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti GAMING OC...
ā¬Ā 1.191,22
ā¬Ā 984,48
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
B5CH7AA
|
N50803-16D7-176068N
|
N50803-16D7X-17603930
|
GV-N5080WF3OC-16GD
|
GV-N507TAERO OC-16GD
|
GV-N507TGAMING OC-16GD
|
| Manufacturer |
HP
|
Inno3D
|
Inno3D
|
Gigabyte
|
Gigabyte
|
Gigabyte
|
| Grafische adapter, soort geheugen |
n.v.t.
|
GDDR7
|
GDDR7
|
GDDR7
|
GDDR7
|
GDDR7
|
| Soort aansluiting |
n.v.t.
|
PCI Express 5.0
|
PCI Express 5.0
|
PCI Express x16 5.0
|
PCI Express x16 5.0
|
PCI Express x16 5.0
|
| Geheugenbus |
n.v.t.
|
245bit to 256bit
|
245bit to 256bit
|
245bit to 256bit
|
245bit to 256bit
|
245bit to 256bit
|
| Grafische processor |
n.v.t.
|
GeForce RTX 5080
|
GeForce RTX 5080
|
GeForce RTX 5080
|
GeForce RTX 5070 Ti
|
GeForce RTX 5070 Ti
|
| Maximum resolutie |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
7680 x 4320 pixels
|
7680 x 4320 pixels
|
7680 x 4320 pixels
|
| DVI-I poorten |
n.v.t.
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| DVI-D poorten |
n.v.t.
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Aantal HDMI-poorten |
n.v.t.
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
| Type koeling |
n.v.t.
|
Active
|
Active
|
Active
|
Active
|
Active
|
| Aantal DisplayPorts |
n.v.t.
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
| Grafische processor familie |
n.v.t.
|
NVIDIA
|
NVIDIA
|
NVIDIA
|
NVIDIA
|
NVIDIA
|
| Grafische geheugen |
n.v.t.
|
16GB to 24GB
|
16GB to 24GB
|
16GB to 24GB
|
16GB to 24GB
|
16GB to 24GB
|





