Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP LaserJet Verzamelkit voor Toner
€ 31,92
€ 26,38
Op voorraad
LaserJet Verzamelkit voor Toner
Stock Availability: 11 availible
- (~130,000) pages
- HP printeronderhoudskits houden uw HP printer in goede conditie en zorgen dat hij u de hoogst mogelijke printkwaliteit blijft leveren.
- HP tonercartridge
Categorie: Printer- en scannerkits
| SKU | A91Z4A |
|---|---|
| EAN | 0198415841773 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
HP LaserJet Toner Collection Unit
| Kenmerken | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Kleur van het product | Zwart |
| Printtechnologie | Laser |
| Printkleuren | Zwart |
| Paginaopbrengst | 130000 pagina's |
| Compatibiliteit | HP 225A tonercartridge werkt met: |
| Type product | Onderhoudspakket |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 32 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 556 mm |
| Diepte | 149 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Gewicht | 520 g |
| Breedte verpakking | 556 mm |
| Hoogte verpakking | 130 mm |
| Gewicht verpakking | 810 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 556 mm |
| Hoogte verpakking | 130 mm |
| Gewicht verpakking | 810 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Diepte verpakking | 149 mm |
| Technische details | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Printtechnologie | Laser |
| Printkleuren | Zwart |
| Paginaopbrengst | 130000 pagina's |
| UNSPSC-code | 44103120 |
| Producten per pallet (EU) | 140 stuk(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 123,4 kg (272 lbs) |
| Afmetingen Europese pallet (b x d x h) | 1118 x 751 x 1820 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1118,1 x 751,1 x 1819,9 mm (44 x 29.6 x 71.7") |
| Producten per pallet | 140 stuk(s) |
| Diepte verpakking | 149 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 10 stuk(s) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198415841773 |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198415841773 |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 123 kg |
| Producten per pallet (EU) | 140 stuk(s) |
| Producten per pallet | 140 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Pallet brutogewicht | 123 kg |
| UNSPSC-code | 44103120 |
| Producten per pallet (EU) | 140 stuk(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 123,4 kg (272 lbs) |
| Afmetingen Europese pallet (b x d x h) | 1118 x 751 x 1820 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1118,1 x 751,1 x 1819,9 mm (44 x 29.6 x 71.7") |
| Producten per pallet | 140 stuk(s) |
| Palletgewicht (EU) | 123 kg |
You may also be interested in
| Product |
New
HP LaserJet Verzamelkit voor Toner
€ 31,92
€ 26,38
|
Hot Product
Epson Maintenance Box T619000
€ 27,09
€ 22,39
|
Bestseller
Epson SJMB3500: Maintenance box for Co...
€ 47,69
€ 39,41
|
Popular
Epson Maintenance box
€ 41,45
€ 34,26
|
HP LaserJet 3WT90A toneropvangbak
€ 32,82
€ 27,12
|
Lexmark 71C0W00 printer- en scannerkit...
€ 31,98
€ 26,43
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
A91Z4A
|
C13T619000
|
C33S020580
|
C13T671600
|
3WT90A
|
71C0W00
|
| Manufacturer |
HP
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
HP
|
Lexmark
|





