Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP LaserJet Tray 2 Roller Kit
€ 55,12
€ 45,55
Op voorraad
LaserJet Tray 2 Roller Kit
Stock Availability: 96 availible
- (Ca. 150.000) pagina's
- HP printeronderhoudskits houden uw HP printer in goede conditie en zorgen dat hij u de hoogst mogelijke printkwaliteit blijft leveren.
Categorie: Printer- en scannerkits
| SKU | 527H2A |
|---|---|
| EAN | 0196188797433 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
HP LaserJet Tray 2 Roller Kit Roller Kit
| Kenmerken | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Printtechnologie | Laser |
| Printkleuren | Zwart |
| Paginaopbrengst | 150000 pagina's |
| Type product | Rollerset |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 150000 pagina's |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Temperatuur bij opslag | 0 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 35 - 85 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 50 g |
| Breedte verpakking | 151 mm |
| Hoogte verpakking | 87 mm |
| Gewicht verpakking | 100 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 151 mm |
| Hoogte verpakking | 87 mm |
| Gewicht verpakking | 100 g |
| Diepte verpakking | 68 mm |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Printtechnologie | Laser |
| Printkleuren | Zwart |
| Paginaopbrengst | 150000 pagina's |
| UNSPSC-code | 44103121 |
| Diepte verpakking | 68 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196188797433 |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196188797433 |
| Overige specificaties | |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 150000 pagina's |
| UNSPSC-code | 44103121 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP LaserJet Tray 2 Roller Kit
€ 55,12
€ 45,55
|
Bestseller
Epson SJMB3500: Maintenance box for Co...
€ 47,69
€ 39,41
|
HP LaserJet vervangende rollenkit voor...
€ 76,13
€ 62,92
|
Hot Product
HP Officejet Enterprise inktverzamelunit
€ 59,33
€ 49,03
|
Popular
Epson Maintenance Box T619300
€ 73,41
€ 60,67
|
HP 300 vervangende rollenset voor ADF
€ 80,16
€ 66,25
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
527H2A
|
C33S020580
|
C1P70A
|
B5L09A
|
C13T619300
|
J8J95A
|
| Manufacturer |
HP
|
Epson
|
HP
|
HP
|
Epson
|
HP
|





