Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Eaton HotSwap MBP 11000i G2 UPS Dubbele conversie (online) 6 kVA
ā¬Ā 520,26
ā¬Ā 429,97
Op voorraad
Eaton HotSwap MBP 11000i G2, Dubbele conversie (online), 6 kVA, C13 stekker, C39 coupler, Rackmontage, Zwart, 3U
Stock Availability: 11 availible
Categorie: Ononderbroken stroomvoorziening (UPS)
| SKU | MBP6KIG2 |
|---|---|
| EAN | 3553340684746 |
| Manufacturer | Eaton |
| Availability | In Stock |
Eaton HotSwap MBP 11000i G2. UPS-topologie: Dubbele conversie (online), Output power capacity: 6 kVA. Stopcontacttypes: C13 stekker, C39 coupler. Vormfactor: Rackmontage, Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 3U. Certificaten van naleving: CE, Elektromagnetische compatibiliteit (EMC), Laagspanningsrichtlijn (LVD), RCM, REACH, RoHS,..., Certificering: IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3. Breedte verpakking: 177 mm, Diepte verpakking: 125 mm, Hoogte verpakking: 130 mm
| Energie | |
|---|---|
| Output power capacity | 6 kVA |
| Prestatie | |
| UPS-topologie | Dubbele conversie (online) |
| Kenmerken | |
| UPS-topologie | Dubbele conversie (online) |
| Output power capacity | 6 kVA |
| Poorten & interfaces | |
| Stopcontacttypes | C13 stekker, C39 coupler |
| Design | |
| Rackcapaciteit | 3U |
| Vormfactor | Rackmontage |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, Elektromagnetische compatibiliteit (EMC), Laagspanningsrichtlijn (LVD), RCM, REACH, RoHS, UKCA, WEEE |
| Certificaten | |
| Certificering | IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 |
| Certificaten van naleving | CE, Elektromagnetische compatibiliteit (EMC), Laagspanningsrichtlijn (LVD), RCM, REACH, RoHS, UKCA, WEEE |
| Inhoud van de verpakking | |
| Rekbevestigingspakket | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 177 mm |
| Diepte verpakking | 125 mm |
| Hoogte verpakking | 130 mm |
| Gewicht verpakking | 2 kg |
| Verpakking | |
| Rekbevestigingspakket | Ja |
| Breedte verpakking | 177 mm |
| Diepte verpakking | 125 mm |
| Hoogte verpakking | 130 mm |
| Gewicht verpakking | 2 kg |
You may also be interested in
| Product |
Eaton HotSwap MBP 11000i G2 UPS Dubbel...
ā¬Ā 520,26
ā¬Ā 429,97
|
Bestseller
APC Back-UPS PRO BR1500G-FR - Noodstro...
ā¬Ā 524,57
ā¬Ā 433,53
|
Hot Product
Eaton Ellipse PRO 1600 FR UPS Line-int...
ā¬Ā 443,67
ā¬Ā 366,67
|
Popular
Eaton Ellipse PRO 1600 IEC UPS Line-in...
ā¬Ā 443,67
ā¬Ā 366,67
|
New
NEXT UPS Systems Mantis II Tower UPS L...
ā¬Ā 518,79
ā¬Ā 428,75
|
Recommended
NEXT UPS Systems Mantis II Tower UPS L...
ā¬Ā 673,91
ā¬Ā 556,95
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MBP6KIG2
|
BR1500G-FR
|
ELP1600FR
|
ELP1600IEC
|
44234
|
44235
|
| Manufacturer |
Eaton
|
APC
|
Eaton
|
Eaton
|
NEXT UPS Systems
|
NEXT UPS Systems
|
| Vormfactor |
Rackmount
|
n.v.t.
|
Tower
|
Tower
|
Tower
|
Tower
|
| Output power capacity |
n.v.t.
|
1200VA to 4000VA
|
1200VA to 4000VA
|
1200VA to 4000VA
|
600VA to 1200VA
|
1200VA to 4000VA
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Uitgangsvermogen |
n.v.t.
|
500W to 1000W
|
500W to 1000W
|
500W to 1000W
|
500W to 1000W
|
500W to 1000W
|
| UPS-topologie |
Double-conversion (Online)
|
Line-interactive
|
Line-interactive
|
Line-interactive
|
Line-interactive
|
Line-interactive
|



