Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Eaton EB002SP UPS-accu Sealed Lead Acid (VRLA) 6 V 9 Ah
€ 723,33
€ 597,79
Op voorraad
Eaton EB002SP, Sealed Lead Acid (VRLA), 6 V, 12 stuk(s), Zwart, 9 Ah, 16,4 kg
Stock Availability: 12 availible
Categorie: UPS-accu's
| SKU | EB002SP |
|---|---|
| EAN | 3553340800047 |
| Manufacturer | Eaton |
| Availability | In Stock |
Eaton EB002SP. Batterijtechnologie: Sealed Lead Acid (VRLA), Accu/Batterij voltage: 6 V, Aantal inbegrepen batterijen: 12 stuk(s). Gewicht: 16,4 kg, Breedte: 215 mm, Hoogte: 104 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Batterij capaciteit | 9 Ah |
| Accu/Batterij voltage | 6 V |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal inbegrepen batterijen | 12 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 16,4 kg |
| Breedte | 215 mm |
| Hoogte | 104 mm |
| Diepte | 315 mm |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Eaton EB002SP UPS-accu Sealed Lead Aci...
€ 723,33
€ 597,79
|
APC Batterij Vervangings Cartridge APC...
€ 611,75
€ 505,58
|
Popular
APC Batterij Vervangings Cartridge RBC...
€ 633,54
€ 523,59
|
APC Batterij Vervangings Cartridge RBC...
€ 639,36
€ 528,40
|
Bestseller
APC Batterij Vervangings Cartridge RBC...
€ 635,52
€ 525,22
|
Hot Product
APC Batterij Vervangings Cartridge RBC...
€ 636,94
€ 526,40
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
EB002SP
|
APCRBC105
|
RBC12
|
RBC24
|
RBC43
|
RBC55
|
| Manufacturer |
Eaton
|
APC
|
APC
|
APC
|
APC
|
APC
|
| Batterijtechnologie |
Sealed Lead Acid (VRLA)
|
Sealed Lead Acid (VRLA)
|
Sealed Lead Acid (VRLA)
|
Sealed Lead Acid (VRLA)
|
Sealed Lead Acid (VRLA)
|
Lead Acid
|





