Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Eaton CBLADAPT72RT ups-accessoire
€ 128,64
€ 106,31
Op voorraad
Eaton CBLADAPT72RT, Kabeladapter, Zwart, 5PXG2 5PXG1, 1 stuk(s), 180 mm, 290 mm
Stock Availability: 4 availible
Categorie: UPS-accessoires
| SKU | CBLADAPT72RT |
|---|---|
| EAN | 3553340710377 |
| Manufacturer | Eaton |
| Availability | In Stock |
Eaton CBLADAPT72RT. Type product: Kabeladapter, Kleur van het product: Zwart, Compatibiliteit: 5PXG2 5PXG1. Aantal per verpakking: 1 stuk(s). Breedte verpakking: 180 mm, Diepte verpakking: 290 mm, Hoogte verpakking: 270 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Kabeladapter |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | 5PXG2 5PXG1 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Diepte verpakking | 290 mm |
| Hoogte verpakking | 270 mm |
| Gewicht verpakking | 520 g |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Eaton CBLADAPT72RT ups-accessoire
€ 128,64
€ 106,31
|
Eaton CBLADAPT48 ups-accessoire
€ 128,64
€ 106,31
|
|---|---|---|
| SKU |
CBLADAPT72RT
|
CBLADAPT48
|
| Manufacturer |
Eaton
|
Eaton
|
| Type product |
Cable adapter
|
Cable adapter
|

