Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Eaton 5PX2200IRT2UG2 UPS Line-interactive 2,2 kVA 2200 W 10 AC-uitgang(en)
ā¬Ā 1.569,20
ā¬Ā 1.296,86
Op voorraad
Eaton 5PX2200IRT2UG2, Line-interactive, 2,2 kVA, 2200 W, Zuivere sinus, 160 V, 294 V
Stock Availability: 14 availible
Categorie: Ononderbroken stroomvoorziening (UPS)
| SKU | 5PX2200IRT2UG2 |
|---|---|
| EAN | 0743172104793 |
| Manufacturer | Eaton |
| Availability | In Stock |
Eaton 5PX2200IRT2UG2. UPS-topologie: Line-interactive, Output power capacity: 2,2 kVA, Uitgangsvermogen: 2200 W. Stopcontacttypes: C13 stekker, C19 stekker, Stekker: C20 stekker, Aantal AC uitgangen: 10 AC-uitgang(en). Vormfactor: Rackmontage/toren, Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 2U. Certificaten van naleving: CE, Certificering: IEC/EN 62040-2, FCC B, CISPR22 B CB (TUV) / cTUVus / EAC / UKCA / Ukr / Cm. Veiligheid: IEC/EN 62040-1, UL1778, CSA22.2
| Energie | |
|---|---|
| Output power capacity | 2,2 kVA |
| Uitgangsvermogen | 2200 W |
| Ingang operation voltage (min) | 160 V |
| Ingang operation voltage (max) | 294 V |
| Frequentie | 47/70 Hz |
| Prestatie | |
| UPS-topologie | Line-interactive |
| LED-indicatoren | Ja |
| Golfvorm | Zuivere sinus |
| Stroomspanning bescherming | Overontlading |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Kenmerken | |
| UPS-topologie | Line-interactive |
| Output power capacity | 2,2 kVA |
| Uitgangsvermogen | 2200 W |
| Ingang operation voltage (min) | 160 V |
| Ingang operation voltage (max) | 294 V |
| Golfvorm | Zuivere sinus |
| Stroomspanning bescherming | Overontlading |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Frequentie | 47/70 Hz |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Ja |
| Seriƫle interface | Ja |
| Soort serieƫle aansluiting | RS-232 |
| Aantal AC uitgangen | 10 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | C13 stekker, C19 stekker |
| Stekker | C20 stekker |
| Seriƫle poort(en) | 1 |
| Accu/Batterij | |
| Hot-swap batterij | Ja |
| Automatische batterij test | Ja |
| Design | |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Vormfactor | Rackmontage/toren |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Veiligheid | IEC/EN 62040-1, UL1778, CSA22.2 |
| Certificering | IEC/EN 62040-2, FCC B, CISPR22 B CB (TUV) / cTUVus / EAC / UKCA / Ukr / Cm |
| Type beeldscherm | LCD |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Technische details | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
| Certificaten van naleving | CE |
| Certificaten | |
|---|---|
| Certificering | IEC/EN 62040-2, FCC B, CISPR22 B CB (TUV) / cTUVus / EAC / UKCA / Ukr / Cm |
| Certificaten van naleving | CE |
| Veiligheid | IEC/EN 62040-1, UL1778, CSA22.2 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Managementkaart inbegrepen | Nee |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Safety regulation & standards | |
| Veiligheid | IEC/EN 62040-1, UL1778, CSA22.2 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 28,2 kg |
| Hoogte | 85,5 mm |
| Diepte | 603 mm |
| Breedte | 438 mm |
| Verpakking | |
| Managementkaart inbegrepen | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
| Overige specificaties | |
| Output-aansluitingen | 8 x IEC C13 (10A) 2 x IEC C19 (16A) |
| Netspanning, in bedrijf | 230 V |
You may also be interested in
| Product |
Eaton 5PX2200IRT2UG2 UPS Line-interact...
ā¬Ā 1.569,20
ā¬Ā 1.296,86
|
Hot Product
APC Smart-UPS X SMX1500RMI2U - 1500VA,...
ā¬Ā 1.750,87
ā¬Ā 1.447,00
|
Recommended
Eaton 9PX2200IRT3U UPS Dubbele convers...
ā¬Ā 2.036,94
ā¬Ā 1.683,42
|
Popular
Eaton 9PX2200IRT2U UPS Dubbele convers...
ā¬Ā 2.230,38
ā¬Ā 1.843,29
|
Bestseller
APC Smart-UPS SMT1500RMI2UNC - 4x C13,...
ā¬Ā 1.759,42
ā¬Ā 1.454,07
|
Eaton 9PX 1.5kVA UPS Dubbele conversie...
ā¬Ā 1.837,72
ā¬Ā 1.518,78
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
5PX2200IRT2UG2
|
SMX1500RMI2U
|
9PX2200IRT3U
|
9PX2200IRT2U
|
SMT1500RMI2UNC
|
9PX1500IRT2U
|
| Manufacturer |
Eaton
|
APC
|
Eaton
|
Eaton
|
APC
|
Eaton
|
| Vormfactor |
Rackmount/Tower
|
Rackmount/Tower
|
Rackmount/Tower
|
Rackmount/Tower
|
Rackmount
|
Rackmount/Tower
|
| Output power capacity |
1200VA to 4000VA
|
1200VA to 4000VA
|
1200VA to 4000VA
|
1200VA to 4000VA
|
1200VA to 4000VA
|
1200VA to 4000VA
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Uitgangsvermogen |
2000W to 3000W
|
1000W to 1500W
|
2000W to 3000W
|
2000W to 3000W
|
500W to 1000W
|
1000W to 1500W
|
| UPS-topologie |
Line-interactive
|
Line-interactive
|
Double-conversion (Online)
|
Double-conversion (Online)
|
Line-interactive
|
Double-conversion (Online)
|





