Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DICOTA SMART 33,8 cm (13.3") Opbergmap/sleeve Zwart
ā¬Ā 28,65
ā¬Ā 23,68
Op voorraad
DICOTA SMART, Opbergmap/sleeve, 33,8 cm (13.3"), 290 g
Stock Availability: 15 availible
Categorie: Laptoptassen
| SKU | D31180-RPET |
|---|---|
| EAN | 7640239422100 |
| Manufacturer | DICOTA |
| Availability | In Stock |
DICOTA SMART. Type etui: Opbergmap/sleeve, Maximale schermgrootte: 33,8 cm (13.3"), Draaghandvat. Gewicht: 290 g. Oppervlakte kleur: Monochromatisch
| Kleur | |
|---|---|
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Gewicht en omvang | |
| Maximale schermgrootte | 33,8 cm (13.3") |
| Breedte | 355 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoogte | 255 mm |
| Gewicht | 290 g |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Draaghandvat | Ja |
| Maximale schermgrootte | 33,8 cm (13.3") |
| Veiligheidsfunties | Waterafstotend |
| Materiaal | Neopreen |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Voorvak | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Sluitingtype | Rits |
| Design | |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Draaghandvat | Ja |
| Maximale schermgrootte | 33,8 cm (13.3") |
| Veiligheidsfunties | Waterafstotend |
| Materiaal | Neopreen |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Voorvak | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Technische details | |
| Veiligheidsfunties | Waterafstotend |
| Materiaal | Neopreen |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Draaghandvat | Ja |
| Voorvak | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
DICOTA SMART 33,8 cm (13.3") Opbe...
ā¬Ā 28,65
ā¬Ā 23,68
|
Popular
Kensington SP10 15.6" Classic Sle...
ā¬Ā 23,58
ā¬Ā 19,49
|
Bestseller
Targus 15 - 15.6 inch / 38.1 - 39.6cm...
ā¬Ā 23,12
ā¬Ā 19,11
|
DICOTA Ultra Skin Plus PRO 35,8 cm (14...
ā¬Ā 32,74
ā¬Ā 27,06
|
New
Targus TBT913EU laptoptas 35,6 cm (14&...
ā¬Ā 40,95
ā¬Ā 33,84
|
Lenovo 4X40N18007 laptoptas 30,5 cm (1...
ā¬Ā 25,54
ā¬Ā 21,11
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
D31180-RPET
|
K62562EU
|
CN415EU
|
D31103
|
TBT913EU
|
4X40N18007
|
| Manufacturer |
DICOTA
|
Kensington
|
Targus
|
DICOTA
|
Targus
|
Lenovo
|
| Materiaal |
Neoprene
|
n.v.t.
|
Polyester
|
n.v.t.
|
Polyurethane
|
n.v.t.
|
| Maximale schermgrootte |
18" to 133"
|
15" to 16"
|
15" to 16"
|
n.v.t.
|
12" to 15"
|
11" to 12"
|
| Merkcompatibiliteit |
Universal
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Type etui |
Sleeve case
|
Sleeve case
|
Briefcase
|
Briefcase
|
Briefcase
|
Sleeve case
|
| Hoofdkleur van product |
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





