Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DICOTA PERFECT 35,8 cm (14.1") Opbergmap/sleeve Zwart
ā¬Ā 21,49
ā¬Ā 17,76
Op voorraad
DICOTA PERFECT, Opbergmap/sleeve, 35,8 cm (14.1"), 180 g
Stock Availability: 8 availible
Categorie: Laptoptassen
| SKU | D31187-RPET |
|---|---|
| EAN | 7640239421974 |
| Manufacturer | DICOTA |
| Availability | In Stock |
DICOTA PERFECT. Type etui: Opbergmap/sleeve, Maximale schermgrootte: 35,8 cm (14.1"). Gewicht: 180 g. Oppervlakte kleur: Monochromatisch
| Kleur | |
|---|---|
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Gewicht en omvang | |
| Maximale schermgrootte | 35,8 cm (14.1") |
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoogte | 255 mm |
| Gewicht | 180 g |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Maximale schermgrootte | 35,8 cm (14.1") |
| Veiligheidsfunties | Waterafstotend |
| Materiaal | Neopreen |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Sluitingtype | Rits |
| Design | |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Maximale schermgrootte | 35,8 cm (14.1") |
| Veiligheidsfunties | Waterafstotend |
| Materiaal | Neopreen |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Technische details | |
| Veiligheidsfunties | Waterafstotend |
| Materiaal | Neopreen |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
DICOTA PERFECT 35,8 cm (14.1") Op...
ā¬Ā 21,49
ā¬Ā 17,76
|
Targus 13 - 14.1 inch / 33 - 35.8cm Cl...
ā¬Ā 22,07
ā¬Ā 18,24
|
Popular
Targus 15.6 Inch / 39.6cm Notebook Case
ā¬Ā 17,73
ā¬Ā 14,65
|
Bestseller
Targus 15.4 - 16 Inch / 39.1 - 40.6cm...
ā¬Ā 20,81
ā¬Ā 17,20
|
New
Kensington SP10 15.6" Classic Sle...
ā¬Ā 23,58
ā¬Ā 19,49
|
Hot Product
Targus 15 - 15.6 inch / 38.1 - 39.6cm...
ā¬Ā 23,12
ā¬Ā 19,11
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
D31187-RPET
|
CN414EU
|
TAR300
|
CN31
|
K62562EU
|
CN415EU
|
| Manufacturer |
DICOTA
|
Targus
|
Targus
|
Targus
|
Kensington
|
Targus
|
| Materiaal |
Neoprene
|
n.v.t.
|
Polyester
|
Polyester
|
n.v.t.
|
Polyester
|
| Maximale schermgrootte |
133" to 141"
|
12" to 15"
|
15" to 16"
|
15" to 16"
|
15" to 16"
|
15" to 16"
|
| Merkcompatibiliteit |
Universal
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Type etui |
Sleeve case
|
Briefcase
|
Briefcase
|
Briefcase
|
Sleeve case
|
Briefcase
|
| Hoofdkleur van product |
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





