Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DICOTA Eco Top Traveller BASE 35,8 cm (14.1") Tas met bovensluiting Zwart
ā¬Ā 34,03
ā¬Ā 28,12
Op voorraad
DICOTA Eco Top Traveller BASE, Tas met bovensluiting, 35,8 cm (14.1"), Schouderband, 750 g
Stock Availability: 81 availible
Categorie: Laptoptassen
| SKU | D31324-RPET |
|---|---|
| EAN | 7640186418973 |
| Manufacturer | DICOTA |
| Availability | In Stock |
DICOTA Eco Top Traveller BASE. Type etui: Tas met bovensluiting, Maximale schermgrootte: 35,8 cm (14.1"), Draaghandvat, Schouderband. Gewicht: 750 g. Oppervlakte kleur: Monochromatisch
| Kleur | |
|---|---|
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Gewicht en omvang | |
| Maximale schermgrootte | 35,8 cm (14.1") |
| Breedte | 380 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 280 mm |
| Gewicht | 750 g |
| Afmetingen notebookvak(W x D x H) | 350 x 40 x 245 mm |
| Kenmerken | |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Type etui | Tas met bovensluiting |
| Draaghandvat | Ja |
| Verwijderbare schouderband | Ja |
| Maximale schermgrootte | 35,8 cm (14.1") |
| Materiaal | Polyester |
| Schouderband | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Voorvak | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Alle merken |
| Achterzak | Ja |
| Buitenste zakken | Achtervak, Voorvak |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Gerecycleerde materialen gebruikt voor het maken | Polyethyleentereftalaat (PET) |
| Sluitingtype | Rits |
| Design | |
|---|---|
| Type etui | Tas met bovensluiting |
| Draaghandvat | Ja |
| Verwijderbare schouderband | Ja |
| Maximale schermgrootte | 35,8 cm (14.1") |
| Materiaal | Polyester |
| Schouderband | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Voorvak | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Alle merken |
| Achterzak | Ja |
| Technische details | |
| Materiaal | Polyester |
| Schouderband | Ja |
| Type etui | Tas met bovensluiting |
| Draaghandvat | Ja |
| Voorvak | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
DICOTA Eco Top Traveller BASE 35,8 cm...
ā¬Ā 34,03
ā¬Ā 28,12
|
Popular
Kensington SP15 15.6" Neoprene Sl...
ā¬Ā 43,34
ā¬Ā 35,82
|
Kensington SP40 Classic 15,6" Lap...
ā¬Ā 47,86
ā¬Ā 39,55
|
DICOTA Ultra Skin Plus PRO 35,8 cm (14...
ā¬Ā 32,74
ā¬Ā 27,06
|
New
Targus TBT913EU laptoptas 35,6 cm (14&...
ā¬Ā 40,95
ā¬Ā 33,84
|
Hot Product
Lenovo 4X40N18008 laptoptas 33 cm (13&...
ā¬Ā 30,04
ā¬Ā 24,83
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
D31324-RPET
|
K62561EU
|
K62563EU
|
D31103
|
TBT913EU
|
4X40N18008
|
| Manufacturer |
DICOTA
|
Kensington
|
Kensington
|
DICOTA
|
Targus
|
Lenovo
|
| Materiaal |
Polyester
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Polyurethane
|
n.v.t.
|
| Maximale schermgrootte |
n.v.t.
|
15" to 16"
|
15" to 16"
|
n.v.t.
|
12" to 15"
|
12" to 15"
|
| Merkcompatibiliteit |
Any brand
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Type etui |
Toploader bag
|
Sleeve case
|
Briefcase
|
Briefcase
|
Briefcase
|
Sleeve case
|
| Hoofdkleur van product |
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





