Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DICOTA D3250502 laptoptas 35,6 cm (14") Opbergmap/sleeve Zwart
ā¬Ā 33,46
ā¬Ā 27,65
Op voorraad
DICOTA D3250502, Opbergmap/sleeve, 35,6 cm (14"), 263 g
Stock Availability: 99 availible
Categorie: Laptoptassen
| SKU | D3250502 |
|---|---|
| EAN | 7640239423503 |
| Manufacturer | DICOTA |
| Availability | In Stock |
DICOTA D3250502. Type etui: Opbergmap/sleeve, Maximale schermgrootte: 35,6 cm (14"), Aantal voorvakken: 1. Gewicht: 263 g. Oppervlakte kleur: Monochromatisch
| Kleur | |
|---|---|
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Gewicht en omvang | |
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Breedte | 255 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoogte | 360 mm |
| Gewicht | 263 g |
| Afmetingen notebookvak(W x D x H) | 20 x 350 x 245 mm |
| Kenmerken | |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Aantal voorvakken | 1 |
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Materiaal | Neopreen |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Aantal | 1 |
| Voorvak | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Alle merken |
| Buitenste zakken | Voorvak |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Sluitingtype | Rits |
| Design | |
|---|---|
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Aantal voorvakken | 1 |
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Materiaal | Neopreen |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Voorvak | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Alle merken |
| Technische details | |
| Materiaal | Neopreen |
| Aantal | 1 |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Voorvak | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Verpakking | |
| Aantal | 1 |
You may also be interested in
| Product |
DICOTA D3250502 laptoptas 35,6 cm (14&...
ā¬Ā 33,46
ā¬Ā 27,65
|
New
Kensington SP15 15.6" Neoprene Sl...
ā¬Ā 43,34
ā¬Ā 35,82
|
Popular
Kensington SP40 Classic 15,6" Lap...
ā¬Ā 47,86
ā¬Ā 39,55
|
DICOTA Ultra Skin Plus PRO 35,8 cm (14...
ā¬Ā 32,74
ā¬Ā 27,06
|
Bestseller
Targus TBT913EU laptoptas 35,6 cm (14&...
ā¬Ā 40,95
ā¬Ā 33,84
|
Hot Product
Lenovo 4X40N18008 laptoptas 33 cm (13&...
ā¬Ā 30,04
ā¬Ā 24,83
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
D3250502
|
K62561EU
|
K62563EU
|
D31103
|
TBT913EU
|
4X40N18008
|
| Manufacturer |
DICOTA
|
Kensington
|
Kensington
|
DICOTA
|
Targus
|
Lenovo
|
| Materiaal |
Neoprene
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Polyurethane
|
n.v.t.
|
| Maximale schermgrootte |
12" to 15"
|
15" to 16"
|
15" to 16"
|
n.v.t.
|
12" to 15"
|
12" to 15"
|
| Merkcompatibiliteit |
Any brand
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Type etui |
Sleeve case
|
Sleeve case
|
Briefcase
|
Briefcase
|
Briefcase
|
Sleeve case
|
| Hoofdkleur van product |
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





