Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DICOTA D3250105 laptoptas 40,6 cm (16") Rugzak Zwart
ā¬Ā 52,42
ā¬Ā 43,32
Op voorraad
DICOTA D3250105, Rugzak, 40,6 cm (16")
Stock Availability: 97 availible
Categorie: Laptoptassen
| SKU | D3250105 |
|---|---|
| EAN | 7640239423657 |
| Manufacturer | DICOTA |
| Availability | In Stock |
DICOTA D3250105. Type etui: Rugzak, Maximale schermgrootte: 40,6 cm (16"), Oppervlakte kleur: Monochromatisch
| Kleur | |
|---|---|
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Gewicht en omvang | |
| Maximale schermgrootte | 40,6 cm (16") |
| Volume | 24 l |
| Breedte | 310 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Type etui | Rugzak |
| Maximale schermgrootte | 40,6 cm (16") |
| Materiaal | Gerecycled polyester |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Design | |
| Type etui | Rugzak |
| Maximale schermgrootte | 40,6 cm (16") |
| Materiaal | Gerecycled polyester |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Technische details | |
| Materiaal | Gerecycled polyester |
| Type etui | Rugzak |
You may also be interested in
| Product |
DICOTA D3250105 laptoptas 40,6 cm (16&...
ā¬Ā 52,42
ā¬Ā 43,32
|
Targus 40.6cm / 16 inch Drifter⢠Backp...
ā¬Ā 60,40
ā¬Ā 49,92
|
Bestseller
Targus 15.6 inch / 39.6cm EcoSpruce⢠B...
ā¬Ā 52,84
ā¬Ā 43,67
|
New
Kensington SP15 15.6" Neoprene Sl...
ā¬Ā 43,34
ā¬Ā 35,82
|
Popular
Kensington SP40 Classic 15,6" Lap...
ā¬Ā 47,86
ā¬Ā 39,55
|
Hot Product
Targus Citygear 39,6 cm (15.6") A...
ā¬Ā 48,15
ā¬Ā 39,79
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
D3250105
|
TSB238EU
|
TBB013EU
|
K62561EU
|
K62563EU
|
TCG460GL
|
| Manufacturer |
DICOTA
|
Targus
|
Targus
|
Kensington
|
Kensington
|
Targus
|
| Materiaal |
Recycled polyester
|
n.v.t.
|
Polyester
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Maximale schermgrootte |
15" to 16"
|
15" to 16"
|
15" to 16"
|
15" to 16"
|
15" to 16"
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Universal
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Any brand
|
| Type etui |
Backpack
|
n.v.t.
|
Backpack
|
Sleeve case
|
Briefcase
|
Briefcase
|
| Hoofdkleur van product |
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





