Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DICOTA D32166-RPET laptoptas 40,6 cm (16") Aktetas Zwart
ā¬Ā 104,83
ā¬Ā 86,64
Op voorraad
DICOTA D32166-RPET, Aktetas, 40,6 cm (16"), Schouderband, 940 g
Stock Availability: 29 availible
Categorie: Laptoptassen
| SKU | D32166-RPET |
|---|---|
| EAN | 7640239423138 |
| Manufacturer | DICOTA |
| Availability | In Stock |
DICOTA D32166-RPET. Type etui: Aktetas, Maximale schermgrootte: 40,6 cm (16"), Schouderband. Gewicht: 940 g. Oppervlakte kleur: Monochromatisch
| Kleur | |
|---|---|
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Gewicht en omvang | |
| Maximale schermgrootte | 40,6 cm (16") |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 410 mm |
| Gewicht | 940 g |
| Afmetingen notebookvak(W x D x H) | 385 x 30 x 265 mm |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Type etui | Aktetas |
| GeĆÆntegreerde compartimenten | Ja |
| Tabletvak | Ja |
| Maximale schermgrootte | 40,6 cm (16") |
| Materiaal | Polyester |
| Schouderband | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Binnenste zakken | Documentenvak |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Gerecycleerde materialen gebruikt voor het maken | Gerecycled polyester |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Design | |
| Type etui | Aktetas |
| GeĆÆntegreerde compartimenten | Ja |
| Tabletvak | Ja |
| Maximale schermgrootte | 40,6 cm (16") |
| Materiaal | Polyester |
| Schouderband | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Binnenste zakken | Documentenvak |
| Technische details | |
| Materiaal | Polyester |
| Schouderband | Ja |
| Type etui | Aktetas |
| Garantieperiode | 30 jaar |
You may also be interested in
| Product |
DICOTA D32166-RPET laptoptas 40,6 cm (...
ā¬Ā 104,83
ā¬Ā 86,64
|
Popular
Kensington Contour 2.0 EQ Pro Laptop B...
ā¬Ā 91,14
ā¬Ā 75,32
|
Bestseller
Kensington Contour 2.0 EQ Business Lap...
ā¬Ā 86,81
ā¬Ā 71,74
|
DICOTA GO 39,6 cm (15.6") Rugzak...
ā¬Ā 100,91
ā¬Ā 83,40
|
Hot Product
StarTech.com NTBKBAG156 laptoptas 39,6...
ā¬Ā 131,73
ā¬Ā 108,87
|
New
HP 15,6 inch modulaire laptoptas
ā¬Ā 101,85
ā¬Ā 84,17
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
D32166-RPET
|
K60381EU
|
K60382EU
|
D31764
|
NTBKBAG156
|
9J4C2AA
|
| Manufacturer |
DICOTA
|
Kensington
|
Kensington
|
DICOTA
|
StarTech.com
|
HP
|
| Materiaal |
Polyester
|
n.v.t.
|
Polyester
|
Polyester
|
Nylon
|
Polyester
|
| Maximale schermgrootte |
15" to 16"
|
16" to 17"
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
154" to 201"
|
154" to 201"
|
| Merkcompatibiliteit |
Universal
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Any brand
|
Universal
|
Universal
|
| Type etui |
Briefcase
|
Backpack
|
Backpack
|
Backpack
|
Backpack
|
Messenger case
|
| Hoofdkleur van product |
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Black
|
n.v.t.
|





