Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DICOTA D31930-RPET laptoptas 35,6 cm (14") Opbergmap/sleeve Antraciet
ā¬Ā 30,12
ā¬Ā 24,89
Op voorraad
DICOTA D31930-RPET, Opbergmap/sleeve, 35,6 cm (14"), 210 g
Stock Availability: 238 availible
Categorie: Laptoptassen
| SKU | D31930-RPET |
|---|---|
| EAN | 7640239422766 |
| Manufacturer | DICOTA |
| Availability | In Stock |
DICOTA D31930-RPET. Type etui: Opbergmap/sleeve, Maximale schermgrootte: 35,6 cm (14"). Gewicht: 210 g. Oppervlakte kleur: Monochromatisch
| Kleur | |
|---|---|
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Gewicht en omvang | |
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoogte | 245 mm |
| Gewicht | 210 g |
| Afmetingen notebookvak(W x D x H) | 313 x 20 x 222 mm |
| Kenmerken | |
| Hoofdkleur van product | Antraciet |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Veiligheidsfunties | Waterafstotend |
| Materiaal | Stof/Weefsel, Neopreen, Gerecycled polyester |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Aantal | 1 |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Sluitingtype | Rits |
| Design | |
|---|---|
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Veiligheidsfunties | Waterafstotend |
| Materiaal | Stof/Weefsel, Neopreen, Gerecycled polyester |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Technische details | |
| Veiligheidsfunties | Waterafstotend |
| Materiaal | Stof/Weefsel, Neopreen, Gerecycled polyester |
| Aantal | 1 |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Geslacht | Unisex |
| Garantieperiode | 30 jaar |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Verpakking | |
| Aantal | 1 |
You may also be interested in
| Product |
DICOTA D31930-RPET laptoptas 35,6 cm (...
ā¬Ā 30,12
ā¬Ā 24,89
|
New
Kensington SP15 15.6" Neoprene Sl...
ā¬Ā 43,34
ā¬Ā 35,82
|
DICOTA Ultra Skin Plus PRO 35,8 cm (14...
ā¬Ā 32,74
ā¬Ā 27,06
|
Bestseller
Targus TBT913EU laptoptas 35,6 cm (14&...
ā¬Ā 40,95
ā¬Ā 33,84
|
Popular
Lenovo 4X40N18007 laptoptas 30,5 cm (1...
ā¬Ā 25,54
ā¬Ā 21,11
|
Hot Product
Lenovo 4X40N18008 laptoptas 33 cm (13&...
ā¬Ā 30,04
ā¬Ā 24,83
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
D31930-RPET
|
K62561EU
|
D31103
|
TBT913EU
|
4X40N18007
|
4X40N18008
|
| Manufacturer |
DICOTA
|
Kensington
|
DICOTA
|
Targus
|
Lenovo
|
Lenovo
|
| Materiaal |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Polyurethane
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Maximale schermgrootte |
12" to 15"
|
15" to 16"
|
n.v.t.
|
12" to 15"
|
11" to 12"
|
12" to 15"
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Type etui |
Sleeve case
|
Sleeve case
|
Briefcase
|
Briefcase
|
Sleeve case
|
Sleeve case
|
| Hoofdkleur van product |
Anthracite
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|




