Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DEQSTER Spiral Ladekabel USB-C auf USB-C
ā¬Ā 6,59
ā¬Ā 5,45
Op voorraad
DEQSTER Spiral Ladekabel USB-C auf USB-C, 0,8 m, USB C, USB C, 0,48 Gbit/s, Zwart
Stock Availability: 140 availible
Categorie: USB-kabels
| SKU | 50-736669 |
|---|---|
| EAN | 4260734840105 |
| Manufacturer | DEQSTER |
| Availability | In Stock |
DEQSTER Spiral Ladekabel USB-C auf USB-C. Snoerlengte: 0,8 m. Aansluiting 1: USB C, Aansluiting 2: USB C, Max. overdrachtssnelheid: 0,48 Gbit/s, Kleur van het product: Zwart
| Kenmerken | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Compatibele producten | Apple iPad 10, 9" (10. Gen.) |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Snoerlengte | 0,8 m |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 480 Mbit/s |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Uitgangsstroom (max) | 3 A |
| Gewicht | 23 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Energie | |
| Uitgangsstroom (max) | 3 A |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 0,8 m |
| Gewicht | 23 g |
| Breedte verpakking | 100 mm |
| Diepte verpakking | 35 mm |
| Hoogte verpakking | 165 mm |
| Gewicht verpakking | 49 g |
| Type verpakking | Doos |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 100 mm |
| Diepte verpakking | 35 mm |
| Hoogte verpakking | 165 mm |
| Gewicht verpakking | 49 g |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Data-uitwisseling | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 480 Mbit/s |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | China |
| Compatibele producten | Apple iPad 10, 9" (10. Gen.) |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Overige specificaties | |
| Type verpakking | Doos |
| Kleur van het product | Zwart |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
DEQSTER Spiral Ladekabel USB-C auf USB-C
ā¬Ā 6,59
ā¬Ā 5,45
|
StarTech.com 1,50m USB Verlengkabel A...
ā¬Ā 5,78
ā¬Ā 4,78
|
Bestseller
StarTech.com 1m USB-A naar USB-C Laadk...
ā¬Ā 8,16
ā¬Ā 6,74
|
Popular
StarTech.com 1m SuperSpeed USB 3.0 Ver...
ā¬Ā 7,95
ā¬Ā 6,57
|
Hot Product
StarTech.com 1 m USB 2.0 A naar rechts...
ā¬Ā 5,63
ā¬Ā 4,65
|
StarTech.com 1 m witte micro USB-kabel...
ā¬Ā 5,92
ā¬Ā 4,89
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
50-736669
|
USBEXTAA5DSK
|
USB31AC1M
|
USB3SEXT1M
|
USBAB1MR
|
USBPAUB1MW
|
| Manufacturer |
DEQSTER
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aansluiting 1 |
USB C
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| Aansluiting 2 |
USB C
|
USB A
|
USB C
|
USB A
|
USB B
|
Micro-USB B
|
| USB-versie |
n.v.t.
|
USB 2.0
|
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|





