Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DEQSTER Nylon Charging cable USB-C to USB-C, 1m
ā¬Ā 4,21
ā¬Ā 3,48
Op voorraad
DEQSTER Nylon Charging cable USB-C to USB-C, 1m, 1 m, USB C, USB C, 5 Gbit/s, Zwart
Stock Availability: 100 availible
Categorie: USB-kabels
| SKU | 50-1008628 |
|---|---|
| EAN | 4260734840495 |
| Manufacturer | DEQSTER |
| Availability | In Stock |
DEQSTER Nylon Charging cable USB-C to USB-C, 1m. Snoerlengte: 1 m. Aansluiting 1: USB C, Aansluiting 2: USB C, Max. overdrachtssnelheid: 5 Gbit/s, Kleur van het product: Zwart
| Kenmerken | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Plug and play | Ja |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Snoerlengte | 1 m |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | CE, RoHS |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Kabelhulsmateriaal | Nylon, Polyvinyl chloride (PVC) |
| Contactmateriaal | Koper |
| Max. overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Uitgangsstroom (max) | 3 A |
| Gewicht | 35 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Energie | |
| Uitgangsstroom (max) | 3 A |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Gewicht | 35 g |
| Breedte verpakking | 85 mm |
| Diepte verpakking | 15 mm |
| Hoogte verpakking | 110 mm |
| Gewicht verpakking | 4 g |
| Type verpakking | Doos |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 85 mm |
| Diepte verpakking | 15 mm |
| Hoogte verpakking | 110 mm |
| Gewicht verpakking | 4 g |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Data-uitwisseling | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, RoHS |
| Overige specificaties | |
| Type verpakking | Doos |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Garantieperiode | 1 jaar |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
DEQSTER Nylon Charging cable USB-C to...
ā¬Ā 4,21
ā¬Ā 3,48
|
StarTech.com 1 m USB 2.0 A naar linksh...
ā¬Ā 5,01
ā¬Ā 4,14
|
StarTech.com Korte micro-USB-kabel 0,5 m
ā¬Ā 4,03
ā¬Ā 3,33
|
Bestseller
StarTech.com 3 m USB 2.0 verlengkabel...
ā¬Ā 5,18
ā¬Ā 4,28
|
Hot Product
StarTech.com 1,50m USB Verlengkabel A...
ā¬Ā 5,78
ā¬Ā 4,78
|
Popular
StarTech.com 15cm USB 2.0 Verlengkabel...
ā¬Ā 4,57
ā¬Ā 3,78
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
50-1008628
|
USBAB1ML
|
USBAUB50CMBK
|
USBEXTAA10BK
|
USBEXTAA5DSK
|
USBEXTAA6IN
|
| Manufacturer |
DEQSTER
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aansluiting 1 |
USB C
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| Aansluiting 2 |
USB C
|
USB B
|
Micro-USB B
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| USB-versie |
n.v.t.
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|





