Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DEQSTER 80-3000 stylus-pen 14 g Wit
€ 31,22
€ 25,80
Op voorraad
DEQSTER 80-3000, Tablet, Apple, Wit, iPad (2018 and later), Wit, Polyoxymethyleen (POM), Aluminium
Stock Availability: 65 availible
Categorie: Stylus-pennen
| SKU | 80-3000 |
|---|---|
| EAN | 0810116970308 |
| Manufacturer | DEQSTER |
| Availability | In Stock |
DEQSTER 80-3000. Apparaatcompatibiliteit: Tablet, Merkcompatibiliteit: Apple, Kleur van het product: Wit. Gewicht: 14 g, Breedte: 9 mm, Diepte: 9 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Gewicht verpakking: 70 g
| Technische details | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 167 mm |
| Diepte | 9 mm |
| Breedte | 9 mm |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Kleur van het product | Wit |
| Compatibiliteit | iPad (2018 and later) |
| Type batterij | Ingebouwd |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht verpakking | 70 g |
| Hoogte | 167 mm |
| Diepte | 9 mm |
| Breedte | 9 mm |
| Gewicht | 14 g |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Kleur van het product | Wit |
| Compatibiliteit | iPad (2018 and later) |
| Type batterij | Ingebouwd |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 160 mAh |
| Materiaal behuizing | Polyoxymethyleen (POM), Aluminium |
| Apparaatcompatibiliteit | Tablet |
| Tipkleur | Wit |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 70 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
DEQSTER 80-3000 stylus-pen 14 g Wit
€ 31,22
€ 25,80
|
New
Wacom LP1100K stylus-pen Zwart
€ 35,36
€ 29,22
|
Hot Product
Wacom CP91300B2Z stylus-pen 11,1 g Zwa...
€ 26,74
€ 22,10
|
Logitech 993-001925 stylus-pen Wit
€ 40,31
€ 33,31
|
Popular
Lenovo 4X81H95633 stylus-pen 17,3 g Gr...
€ 37,57
€ 31,05
|
Bestseller
HP Slim Rechargeable Pen
€ 45,93
€ 37,96
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
80-3000
|
LP1100K
|
CP91300B2Z
|
993-001925
|
4X81H95633
|
630W7AA#AC3
|
| Manufacturer |
DEQSTER
|
Wacom
|
Wacom
|
Logitech
|
Lenovo
|
HP
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Wacom
|
Wacom
|
n.v.t.
|
Lenovo
|
HP
|
| Apparaatcompatibiliteit |
Tablet computer
|
Graphic tablet
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Notebook
|
n.v.t.
|





