Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DEQSTER 60-3160 oplader voor mobiele apparatuur Universeel Wit AC Snel opladen Binnen
€ 6,56
€ 5,42
Op voorraad
DEQSTER 60-3160, Binnen, AC, Wit
Stock Availability: 1001 availible
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| SKU | 60-3160 |
|---|---|
| EAN | 0810116971305 |
| Manufacturer | DEQSTER |
| Availability | In Stock |
DEQSTER 60-3160. Type oplader: Binnen, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Universeel, Aantal USB-Type-C-poorten: 1, Snel opladen. Kleur van het product: Wit
| Prestatie | |
|---|---|
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Type stroombron | AC |
| Snel opladen | Ja |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC) |
| Energie | |
|---|---|
| Poort 1 uitgangsstroom | 20 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 43 mm |
| Diepte | 28 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Gewicht | 39 g |
You may also be interested in
| Product |
DEQSTER 60-3160 oplader voor mobiele a...
€ 6,56
€ 5,42
|
T'nB CH2USB24A oplader voor mobie...
€ 8,53
€ 7,05
|
dbramante1928 CC18MOBL7102 oplader voo...
€ 9,12
€ 7,54
|
|---|---|---|---|
| SKU |
60-3160
|
CH2USB24A
|
CC18MOBL7102
|
| Manufacturer |
DEQSTER
|
T'NB
|
DBRAMANTE1928
|
| Type oplader |
Indoor
|
n.v.t.
|
Auto
|


