Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DEQSTER 60-2000135 oplader voor mobiele apparatuur Styluspen Zwart AC Snel opladen Binnen
€ 79,53
€ 65,73
Op voorraad
DEQSTER 60-2000135, Binnen, AC, Zwart
Stock Availability: 34 availible
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| SKU | 60-2000135 |
|---|---|
| EAN | 4260734842154 |
| Manufacturer | DEQSTER |
| Availability | In Stock |
DEQSTER 60-2000135. Type oplader: Binnen, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Styluspen. Ingangsspanning: 100 - 240 V. Snel opladen. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Styluspen |
| Type stroombron | AC |
| Certificering | CE, FCC, RoHS, UK CA, REACH, WEEE |
| Snel opladen | Ja |
| Draadloos opladen | Nee |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 24 |
| Aantal USB Type-A-poorten | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 195 mm |
| Diepte | 81,5 mm |
| Hoogte | 110 mm |
| Gewicht | 762 g |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C, AC |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C, AC |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, RoHS, UK CA, REACH, WEEE |
You may also be interested in
| Product |
DEQSTER 60-2000135 oplader voor mobiel...
€ 79,53
€ 65,73
|
New
Microsoft Surface 127W Power Supply La...
€ 118,81
€ 98,19
|
Popular
Lenovo 40AW0065WW oplader voor mobiele...
€ 86,68
€ 71,64
|
Hot Product
Jabra 14207-92 oplader voor mobiele ap...
€ 73,42
€ 60,68
|
Bestseller
Microsoft Surface 65W Power Supply, EU...
€ 73,80
€ 60,99
|
Belkin INC016GLBK oplader voor mobiele...
€ 90,41
€ 74,72
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
60-2000135
|
USY-00002
|
40AW0065WW
|
14207-92
|
W8Z-00002
|
INC016GLBK
|
| Manufacturer |
DEQSTER
|
Microsoft
|
Lenovo
|
Jabra
|
Microsoft
|
Belkin
|
| Type oplader |
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|





