Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DEQSTER 40-2000075 tabletbehuizing 27,9 cm (11") Folioblad Zwart
ā¬Ā 12,15
ā¬Ā 10,04
Op voorraad
DEQSTER 40-2000075, Folioblad, Apple, iPad Air 11" (M2 & M3), 27,9 cm (11")
Stock Availability: 8 availible
Categorie: Tabletbehuizingen
| SKU | 40-2000075 |
|---|---|
| EAN | 4260734841577 |
| Manufacturer | DEQSTER |
| Availability | In Stock |
DEQSTER 40-2000075. Type etui: Folioblad, Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: iPad Air 11" (M2 & M3), Maximale schermgrootte: 27,9 cm (11")
| Technische details | |
|---|---|
| Type etui | Folioblad |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | iPad Air 11" (M2 & M3) |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Schokbestendig |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Levensfase van consument | Alle |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Geslacht | Unisex |
| Kenmerken | |
| Type etui | Folioblad |
| Staande modus | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | iPad Air 11" (M2 & M3) |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Schokbestendig |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Levensfase van consument | Alle |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Geslacht | Unisex |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
|---|---|
| Staande modus | Ja |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
DEQSTER 40-2000075 tabletbehuizing 27,...
ā¬Ā 12,15
ā¬Ā 10,04
|
Bestseller
Targus CityGear 3 39,6 cm (15.6")...
ā¬Ā 16,13
ā¬Ā 13,33
|
T'nB TABIPA8 tabletbehuizing 25,9...
ā¬Ā 15,68
ā¬Ā 12,96
|
Recommended
DEQSTER 40-2000071 tabletbehuizing 33...
ā¬Ā 16,30
ā¬Ā 13,47
|
DEQSTER 40-2000074 tabletbehuizing 33...
ā¬Ā 13,70
ā¬Ā 11,32
|
DEQSTER 40-2000073 tabletbehuizing 27,...
ā¬Ā 10,51
ā¬Ā 8,69
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
40-2000075
|
TSS994GL
|
TABIPA8
|
40-2000071
|
40-2000074
|
40-2000073
|
| Manufacturer |
DEQSTER
|
Targus
|
T'NB
|
DEQSTER
|
DEQSTER
|
DEQSTER
|
| Materiaal |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Polyurethane
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Any brand
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Folio case
|
Sleeve case
|
Folio case
|
Folio case
|
Folio case
|
Folio case
|
| Hoofdkleur van product |
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|




