Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DELL SE2726H computer monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart
- 68.6cm (27") Full HD 1920 x 1080 Edge LED IPS
- 8ms, 16:9, 300cd/m2, 1000:1
- HDMI

Heldere beelden. Vloeiende beweging.
Geniet van naadloze, vloeiende bewegingen op uw werk of tijdens het streamen van content. Een hoge vernieuwingsfrequentie van 144 Hz en een MPRT (Moving Picture Response Time) van 1 ms zorgen voor een heldere kijkervaring zonder haperingen.

Oogcomfort
Geef prioriteit aan visueel comfort met dit beeldscherm met een TÜV Rheinland-certificering van 3 sterren. Verminder de straling van schadelijk blauw licht en behoud een verbluffende beeldkwaliteit zonder dat dit ten koste gaat van kleuren.

Betrouwbaar vanuit elke hoek
Brede kijkhoek
Ervaar een consistente weergave over een brede kijkhoek van 178°/178°.
Ultradunne bezels
Optimaliseer uw kijkervaring met slanke bezels.
In-plane switching (IPS)
Geniet van een uitstekende kleurnauwkeurigheid en consistentie met brede kijkhoeken met IPS-technologie (In-Plane Switching).
FreeSync™-ondersteuning
Elimineer schermhaperingen voor een soepelere, vloeiende ervaring.

Functioneel, ruimtebesparend design
Schakel naadloos tussen ingangen
Schakel naadloos tussen streaming en casual gaming met de geïntegreerde dubbele HDMI-connectiviteitspoorten.
Opgeruimd en georganiseerd
Houd uw ruimte netjes met deze ruimtebesparende monitor met een geïntegreerde voedingseenheid en kabelhouder.
Meer flexibiliteit
Kantel de monitor eenvoudig voor precies de juiste kijkhoek of gebruik een compatibele VESA-bevestiging.
Ontworpen met het oog op duurzaamheid
Doordacht ontwerp in elk onderdeel
De kern van ons ontwerp is de toewijding aan duurzaamheid. Daarom helpt onze monitor afval te verminderen met een ontwerp dat is gemaakt van gerecyclede materialen met tot 95% gerecycled consumentenplastic, tot 50% gerecycled staal en tot 20% gerecycled glas.
Milieunormen
Deze monitor is ENERGY STAR®-gecertificeerd, wat betekent dat deze voldoet aan de strikte richtlijnen voor energie-efficiëntie.
Moderniseer uw technologie naadloos
Wij kunnen u helpen uw legacy IT-apparatuur op een verantwoorde en veilige manier af te voeren, ongeacht het merk, en tegelijkertijd uw duurzaamheidsdoelstellingen te bereiken.
Verpakking met een doel
Deze monitor wordt verzonden in een doos die is gemaakt van 100% gerecyclede of hernieuwbare materialen. We verminderen het papierverbruik in de verpakking van monitoren, wat gelijk staat aan een besparing van 545 bomen per jaar.
| Beeldscherm | |
|---|---|
| HDCP | Ja |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Pixeldichtheid | 81 ppi |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Responstijd | 8 ms |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 170 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 145 Hz |
| HD type | Full HD |
| Ondersteunde grafische resoluties | 720 x 400, 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 900, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Ondersteunde video-modi | 480p, 576p, 720p, 1080p |
| Backlight type | Edge LED |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Responstijd (snel) | 4 ms |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| LED backlight | Ja |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Prestatie | |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| AMD FreeSync | Ja |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Multimedia | |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Design | |
| Markt positionering | Kantoor |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| Afneembare standaard | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDCP | Ja |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| HDCP versie | 1.4 |
| Ergonomie | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Bereik kantelhoek | -5 - 21° |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Energie | |
| Soort voeding | Intern |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Vermogensverbruik (max) | 35 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 15 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 15 kWu |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 5000 m |
| Hoogte bij opslag | 5000 - 12192 m |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte apparaat (met standaard) | 611,1 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 199,9 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 453,7 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 6,6 mm |
| Bezel breedte (bovenkant) | 6,6 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 1,34 cm |
| Breedte ( zonder voet ) | 611,1 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 361,9 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 49,2 mm |
| Gewicht (met standaard) | 4,2 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 3,61 kg |
| Gewicht verpakking | 6,26 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 6,26 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| Inhoud van de verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| Duurzaamheid | |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 161 |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Bevat geen | PVC/BFR, Arsenicum, Kwik |
| Koolstofvoetafdruk | |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 161 |
| PAIA-versie | GaBi version 2, 2025 |
| Koolstofuitstoot, energieverbruik (kg CO2e) | 68,75 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 73,26 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 12,56 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 6,6 |
| Technische details | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Bevat geen | PVC/BFR, Arsenicum, Kwik |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Soort voeding | Intern |
| Gewicht (met standaard) | 4,2 kg |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Touchscreen | Nee |
| Overige specificaties | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Vermogensverbruik (max) | 35 W |
| Breedte ( zonder voet ) | 611,1 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 361,9 mm |
| HDMI | Ja |
| Diepte ( zonder voet ) | 49,2 mm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Soort voeding | Intern |
| Touchscreen | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 161 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
DELL SE2726H computer monitor 68,6 cm...
€ 119,81
€ 99,02
|
Bestseller
Philips B Line LCD-monitor 241B8QJEB/00
€ 159,88
€ 132,13
|
Popular
AOC P2 27P2Q computer monitor 68,6 cm...
€ 160,70
€ 132,81
|
Hot Product
Philips S Line 272S1AE/00 computer mon...
€ 143,46
€ 118,56
|
Philips S Line 222S1AE/00 computer mon...
€ 161,26
€ 133,27
|
Philips V Line 222V8LA/00 computer mon...
€ 103,73
€ 85,73
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
DELL-SE2726H
|
241B8QJEB/00
|
27P2Q
|
272S1AE/00
|
222S1AE/00
|
222V8LA/00
|
| Manufacturer |
DELL
|
Philips
|
AOC
|
Philips
|
Philips
|
Philips
|
| Beeldschermdiagonaal |
23" to 201"
|
n.v.t.
|
23" to 201"
|
23" to 201"
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Resolutie |
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Touchscreen |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Ingebouwde camera |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Markt positionering |
Office
|
Home
|
Business
|
Business
|
Business
|
n.v.t.
|
| Display technologie |
LCD
|
LCD
|
LED
|
LCD
|
LCD
|
LCD
|
| Oorspronkelijke beeldverhouding |
16:9
|
16:9
|
16:9
|
16:9
|
16:9
|
16:9
|
| VESA-montage |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| NVIDIA G-SYNC |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Ingebouwde USB-hub |
N
|
Y
|
Y
|
N
|
N
|
N
|
| AMD FreeSync |
Y
|
N
|
Y
|
N
|
N
|
N
|





