Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DELL Pro Plus toetsenbord en muis - KM7321W - Belgisch (AZERTY)
ā¬Ā 65,65
ā¬Ā 54,26
Op voorraad
Pro Plus toetsenbord en muis - KM7321W - Belgisch (AZERTY)
Stock Availability: 103 availible
Categorie: Toetsenborden
| SKU | KM7321WGY-BEL |
|---|---|
| EAN | 5397184357613 |
| Manufacturer | DELL |
| Availability | In Stock |
Naadloos multitasken op drie apparaten met deze Premium combinatie van volledig toetsenbord en speciaal vormgegeven muis met programmeerbare snelkoppelingen en een gebruiksduur van de batterij van 36 maanden.
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Toetsenbordindeling | AZERTY |
| Sneltoetsen | Ja |
| Programmeerbare hot keys | Ja |
| Windows-toetsen | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Taal toetsenbord | Belgisch |
| Polssteun | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs, Titanium |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Polssteun | Nee |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Grijs, Titanium |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Windows-toetsen | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Muis batterij type | AA |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Muis | |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Inclusief muis | Ja |
| Bewegingsresolutie | 1600 DPI |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Aantal knoppen | 7 |
| Scroll | Ja |
| Scroll type | Wiel |
| Muis batterij type | AA |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 561 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 433,3 x 121,5 x 28,36 mm |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 69,7 x 114,5 x 41,6 mm |
| Verpakking | |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Overige specificaties | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
DELL Pro Plus toetsenbord en muis - KM...
ā¬Ā 65,65
ā¬Ā 54,26
|
BakkerElkhuizen S-Board 840 DE Qwertz
ā¬Ā 70,51
ā¬Ā 58,27
|
New
CHERRY KC 1000 SC toetsenbord USB AZER...
ā¬Ā 53,88
ā¬Ā 44,53
|
Hot Product
Logitech Wireless Combo MK330 toetsenb...
ā¬Ā 53,80
ā¬Ā 44,46
|
Logitech MK345
ā¬Ā 53,95
ā¬Ā 44,59
|
Bestseller
Logitech 920-008685 toetsenbord Inclus...
ā¬Ā 67,49
ā¬Ā 55,78
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
KM7321WGY-BEL
|
BNES840DDE
|
JK-A0100BE-2
|
920-008533
|
920-006489
|
920-008685
|
| Manufacturer |
DELL
|
BakkerElkhuizen
|
CHERRY
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
| Toetsenbordindeling |
AZERTY
|
QWERTZ
|
AZERTY
|
QWERTZ
|
QWERTY
|
QWERTY
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Wired
|
Wired
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
| Inclusief muis |
Y
|
N
|
N
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Backlight |
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Aanbevolen gebruik |
Office
|
Office
|
Universal
|
Office
|
Universal
|
Universal
|
| Aansluiting |
RF Wireless + Bluetooth
|
USB
|
USB
|
USB
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
| Toetsenbord toetsschakelaar |
n.v.t.
|
scissor key switch
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Membrane key switch
|





