Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DELL Pro 5 MS526 muis Kantoor Ambidextrous RF Draadloos Optisch 6000 DPI
| SKU | MS526-BLK-EMEA |
|---|---|
| EAN | 5397184963029 |
| Manufacturer | DELL |
| Availability | In Stock |

Verbeterde palmondersteuning en grip
Symmetrische muis die doordacht is ontworpen met een optimale hoek en vorm voor een natuurlijkere grip en comfort de hele dag door.

Soepeler bewegen
Nieuw materiaal voor de voetjes zorgt ervoor dat de muis soepel over de meeste oppervlakken beweegt, waardoor de belasting wordt verminderd en navigeren moeiteloos verloopt.

Langere batterijduur
Blijf langer productief met een toonaangevende batterijduur van maximaal 48 maanden.ā

Nauwkeurige tracking, betere controle
Instelbare cursorsnelheid (dpi) tot 6K biedt meer nauwkeurigheid en controle voor al uw behoeften.

Aanpassen voor efficiƫntie
Toegewezen aangepaste actie met een programmeerbaar scrolwiel dat past bij uw workflow.

Verbeterde beveiliging voor gemoedsrust
Dell Secure Link USB biedt 128-bits AES-versleuteling en geavanceerde beveiliging op basis van FIPS-goedgekeurde algoritmen, vertrouwd door overheden en bedrijven.

Gecentraliseerde controle voor IT-beheerders
Dell Device Management Console (DDMC) maakt grootschalige firmware-implementatie mogelijk.

Dell Display and Peripheral Manager
Ervaar de unieke, innovatieve applicatie in de branche die de prestaties van uw gehele Dell pc-werkruimte optimaliseert.
Nauwkeurig en efficiƫnt
Breng DPI-aanpassingen aan en configureer de programmeerbare knoppen op uw veelgebruikte opdrachten om de productiviteit te verhogen.
Beter beheerbaar
Bespaar tijd en verhoog de IT-efficiƫntie met de Dell Device Management Console om uw Dell randapparatuur op schaal te beheren, vanaf ƩƩn cloudgebaseerde console. Ontdek de uitgebreide functies van de opdrachtregelinterface van Dell Display and Peripheral Manager.

Duurzaam gemaakt
Deze muis is ontworpen met tot 78% gerecycled consumentenplastic en is verpakt in een FSC-gecertificeerde verpakking van 100% gerecyclede of hernieuwbare materialen. De muis geeft prioriteit aan gebruikerscomfort en omarmt verantwoordelijkheid voor het milieu.
| Muis | |
|---|---|
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Aantal programmeerbare knoppen | 3 |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Aantal knoppen | 3 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Bedoeld voor | Kantoor |
| Bewegingsresolutie | 6000 DPI |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Invoerapparaat | |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Aantal programmeerbare knoppen | 3 |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Aantal knoppen | 3 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Bedoeld voor | Kantoor |
| Bewegingsresolutie | 6000 DPI |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Poorten & interfaces | |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Design | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Materiaal | Kunststof |
| Ontvanger | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Gewicht | 81,15 g |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Energie | |
| Stroombron | Batterijen |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Type batterij | AA |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Software | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 65 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 61,7 mm |
| Diepte | 115 mm |
| Hoogte | 39,4 mm |
| Gewicht | 81,15 g |
| Verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Duurzaamheid | |
| Post-consumer gerecycled plastic | 78 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Gewicht | 81,15 g |
You may also be interested in
| Product |
DELL Pro 5 MS526 muis Kantoor Ambidext...
ā¬Ā 19,20
ā¬Ā 15,87
|
Popular
Logitech 910-002201 muis Kantoor Ambid...
ā¬Ā 25,19
ā¬Ā 20,82
|
Bestseller
Logitech M185
ā¬Ā 16,21
ā¬Ā 13,40
|
Hot Product
Logitech M185
ā¬Ā 16,21
ā¬Ā 13,40
|
Logitech 910-002496 muis Kantoor Ambid...
ā¬Ā 25,19
ā¬Ā 20,82
|
New
Kensington Draadloze ValuMouse
ā¬Ā 26,32
ā¬Ā 21,75
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MS526-BLK-EMEA
|
910-002201
|
910-002236
|
910-002237
|
910-002496
|
K72392EU
|
| Manufacturer |
DELL
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
Kensington
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Wireless
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Wireless
|
| Aantal knoppen |
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
| Bewegingsdetectietechnologie |
Optical
|
Optical
|
Optical
|
Optical
|
Optical
|
Optical
|
| Bedoeld voor |
Office
|
Office
|
Office
|
Office
|
Office
|
n.v.t.
|
| Aansluiting |
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
| Scroll type |
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|





