Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DELL 249YH netvoeding & inverter Binnen 165 W Zwart
€ 110,22
€ 91,09
Op voorraad
165W USB-C GaN AC Adapter with Power Cord - EURO
Stock Availability: 15 availible
Categorie: Netvoedingen & inverters
| SKU | DELL-249YH |
|---|---|
| EAN | 5397321021254 |
| Manufacturer | DELL |
| Availability | In Stock |
Dell 165W USB-C GaN AC Adapter with Power Cord - EURO - 1yr Ltd HW Warranty- SnP
| Kenmerken | |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 165 W |
| Soort voeding | Binnen |
| Bedoeld voor | Laptop |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | Dell Pro Max 16 Plus MB16250 Dell Pro Max 16 Premium MA16250 Dell Pro Max 18 Plus MB18250 Precision 5680 Precision 5690 |
| Energie | |
| Uitgangsvermogen | 165 W |
| Prestatie | |
| Soort voeding | Binnen |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Compatibiliteit | Dell Pro Max 16 Plus MB16250 Dell Pro Max 16 Premium MA16250 Dell Pro Max 18 Plus MB18250 Precision 5680 Precision 5690 |
| Design | |
|---|---|
| Snoerlengte | 1 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 450 g |
| Breedte | 66 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoogte | 136 mm |
| Snoerlengte | 1 m |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
DELL 249YH netvoeding & inverter B...
€ 110,22
€ 91,09
|
HP 65W GaN USB-C laptoplader
€ 114,08
€ 94,28
|
Cisco PSU-12VDC-70W-GR= netvoeding &am...
€ 141,28
€ 116,76
|
Logitech 952-000268 netvoeding & i...
€ 94,88
€ 78,41
|
Lenovo 4X21U34353 netvoeding & inv...
€ 152,79
€ 126,27
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
DELL-249YH
|
600Q7AA#ABB
|
PSU-12VDC-70W-GR=
|
952-000268
|
4X21U34353
|
| Manufacturer |
DELL
|
HP
|
Cisco
|
Logitech
|
Lenovo
|
| Soort voeding |
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
| Bedoeld voor |
Notebook
|
Notebook
|
n.v.t.
|
Notebook
|
Notebook
|




