Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
dbramante1928 Wallet w/ MagSafe ICON Portemonnee Grijs
€ 15,63
€ 12,92
Op voorraad
dbramante1928 Wallet w/ MagSafe ICON, Portemonnee, Grijs, Monochromatisch, 30 g, 65 mm, 8 mm
Stock Availability: 58 availible
| SKU | WAMSICGR6832 |
|---|---|
| EAN | 5711428068323 |
| Manufacturer | DBRAMANTE1928 |
| Availability | In Stock |
dbramante1928 Wallet w/ MagSafe ICON. Type portemonnee/kaarthouder/reisdocumenthouder: Portemonnee, Hoofdkleur van product: Grijs, Kleuring: Monochromatisch. Gewicht: 30 g, Breedte: 65 mm, Diepte: 8 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type portemonnee/kaarthouder/reisdocumenthouder | Portemonnee |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Kleuring | Monochromatisch |
| Aantal kaartzakken | 3 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 65 mm |
| Diepte | 8 mm |
| Hoogte | 93 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
dbramante1928 Wallet w/ MagSafe ICON P...
€ 15,63
€ 12,92
|
dbramante1928 BIATGT001679 portemonnee...
€ 19,53
€ 16,14
|
dbramante1928 BIATGTBL1678 portemonnee...
€ 19,53
€ 16,14
|
|---|---|---|---|
| SKU |
WAMSICGR6832
|
BIATGT001679
|
BIATGTBL1678
|
| Manufacturer |
DBRAMANTE1928
|
DBRAMANTE1928
|
DBRAMANTE1928
|
| Materiaal |
n.v.t.
|
Leather
|
Leather
|
| Hoofdkleur van product |
Grey
|
Brown
|
Black
|


