Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
dbramante1928 Roskilde MagSafe mobiele telefoon behuizingen Hoes Zwart
ā¬Ā 21,89
ā¬Ā 18,09
Op voorraad
dbramante1928 Roskilde MagSafe, Hoes, Apple, iPhone 15 Pro, Zwart
Stock Availability: 5 availible
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| SKU | RO61GTBL1888 |
|---|---|
| EAN | 5711428018885 |
| Manufacturer | DBRAMANTE1928 |
| Availability | In Stock |
dbramante1928 Roskilde MagSafe. Type etui: Hoes, Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: iPhone 15 Pro, Oppervlakte kleur: Monochromatisch, Kleur van het product: Zwart
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Hoes |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | iPhone 15 Pro |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Krasbestendig |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 76 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Diepte | 11 mm |
| Gewicht | 34 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 117 mm |
| Diepte verpakking | 20 mm |
| Hoogte verpakking | 207 mm |
| Gewicht verpakking | 102 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 390 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 245 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 240 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3,8 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking inhoud | 22932 cm³ |
| Producten per pallet (EU) | 30 stuk(s) |
| Code UK-handelstarief | 4202 31 00 10 |
| Overige specificaties | |
| Gewicht doos | 68 g |
You may also be interested in
| Product |
New
dbramante1928 Roskilde MagSafe mobiele...
ā¬Ā 21,89
ā¬Ā 18,09
|
Bestseller
OtterBox Symmetry Series voor Apple iP...
ā¬Ā 18,15
ā¬Ā 15,00
|
Hot Product
OtterBox Defender Series voor Apple iP...
ā¬Ā 25,92
ā¬Ā 21,42
|
OtterBox Symmetry Series voor Apple iP...
ā¬Ā 18,04
ā¬Ā 14,91
|
OtterBox Symmetry Series voor Apple iP...
ā¬Ā 18,15
ā¬Ā 15,00
|
OtterBox Strada Folio Series voor Appl...
ā¬Ā 25,80
ā¬Ā 21,32
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
RO61GTBL1888
|
77-53947
|
77-56603
|
77-62794
|
77-55769
|
77-65076
|
| Manufacturer |
DBRAMANTE1928
|
OtterBox
|
OtterBox
|
OtterBox
|
OtterBox
|
OtterBox
|
| Materiaal |
n.v.t.
|
Rubber
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Leather
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Wallet case
|





