Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
dbramante1928 re-charge Draadloos opladen Grijs
€ 31,33
€ 25,89
Op voorraad
dbramante1928 re-charge, Quick Charge 2.0, Quick Charge, Draadloos opladen, 20 W, Grijs
Stock Availability: 4 availible
Categorie: Powerbanks
| SKU | CP05SLBL7254 |
|---|---|
| EAN | 5711428072542 |
| Manufacturer | DBRAMANTE1928 |
| Availability | In Stock |
dbramante1928 re-charge. Snelle oplaadtechnologie: Quick Charge 2.0, Quick Charge, Draadloos opladen. Totale uitgangsvermogen: 20 W. Kleur van het product: Grijs
| Design | |
|---|---|
| Vorm | Rechthoek |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 1 |
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Kleur van het product | Grijs |
| LED-indicatoren | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Prestatie | |
| Snel opladen | Ja |
| Oplaadbron | USB |
| Snelle oplaadtechnologie | Quick Charge 2.0, Quick Charge |
| Draadloos opladen | Ja |
| MagSafe-compatibel | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Invoer interface | USB Type-C |
| Energie | |
|---|---|
| Totale uitgangsvermogen | 20 W |
| Ingangsspanning | 5 V |
| Stroom | 3 A |
| Vermogen draadloos opladen | 15 W |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Snel opladen | Ja |
| Oplaadbron | USB |
| Snelle oplaadtechnologie | Quick Charge 2.0, Quick Charge |
| Draadloos opladen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 106,5 mm |
| Diepte | 66 mm |
| Hoogte | 9,2 mm |
| Gewicht | 120 g |
| Ergonomie | |
| LED-indicatoren | Ja |
| Technische details | |
| Vorm | Rechthoek |
You may also be interested in
| Product |
dbramante1928 re-charge Draadloos opla...
€ 31,33
€ 25,89
|
Hot Product
Belkin BOOST↑CHARGE 10000 mAh Blauw
€ 30,06
€ 24,84
|
Belkin BOOST↑CHARGE 10000 mAh Zwart
€ 30,06
€ 24,84
|
Belkin BOOST↑CHARGE 10000 mAh Roségoud
€ 30,06
€ 24,84
|
Bestseller
Belkin BPB012btBK 20000 mAh Zwart
€ 40,11
€ 33,15
|
Popular
Belkin BPB012btBL 20000 mAh Blauw
€ 40,11
€ 33,15
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CP05SLBL7254
|
BPB011BTBL
|
BPB011BTBK
|
BPB011BTRG
|
BPB012BTBK
|
BPB012btBL
|
| Manufacturer |
DBRAMANTE1928
|
Belkin
|
Belkin
|
Belkin
|
Belkin
|
Belkin
|





