Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
dbramante1928 Oxford - Sleeve ICON 15" Opbergmap/sleeve Zwart
ā¬Ā 24,15
ā¬Ā 19,96
Op voorraad
dbramante1928 Oxford - Sleeve ICON 15", Opbergmap/sleeve, 220 g
Stock Availability: 118 availible
Categorie: Laptoptassen
| SKU | OX15ICBL6875 |
|---|---|
| EAN | 5711428068750 |
| Manufacturer | DBRAMANTE1928 |
| Availability | In Stock |
dbramante1928 Oxford - Sleeve ICON 15". Type etui: Opbergmap/sleeve. Gewicht: 220 g. Oppervlakte kleur: Monochromatisch
| Kleur | |
|---|---|
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Kenmerken | |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 370 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoogte | 260 mm |
| Gewicht | 220 g |
| Afmetingen notebookvak(W x D x H) | 340 x 15 x 240 mm |
| Design | |
|---|---|
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Technische details | |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
dbramante1928 Oxford - Sleeve ICON 15&...
ā¬Ā 24,15
ā¬Ā 19,96
|
Popular
Targus 13 - 14.1 inch / 33 - 35.8cm Cl...
ā¬Ā 22,07
ā¬Ā 18,24
|
Bestseller
Targus 15.4 - 16 Inch / 39.1 - 40.6cm...
ā¬Ā 20,81
ā¬Ā 17,20
|
New
Kensington SP10 15.6" Classic Sle...
ā¬Ā 23,58
ā¬Ā 19,49
|
Hot Product
Targus 15 - 15.6 inch / 38.1 - 39.6cm...
ā¬Ā 23,12
ā¬Ā 19,11
|
DICOTA Ultra Skin Plus PRO 35,8 cm (14...
ā¬Ā 32,74
ā¬Ā 27,06
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
OX15ICBL6875
|
CN414EU
|
CN31
|
K62562EU
|
CN415EU
|
D31103
|
| Manufacturer |
DBRAMANTE1928
|
Targus
|
Targus
|
Kensington
|
Targus
|
DICOTA
|
| Materiaal |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Polyester
|
n.v.t.
|
Polyester
|
n.v.t.
|
| Maximale schermgrootte |
n.v.t.
|
12" to 15"
|
15" to 16"
|
15" to 16"
|
15" to 16"
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Type etui |
Sleeve case
|
Briefcase
|
Briefcase
|
Sleeve case
|
Briefcase
|
Briefcase
|
| Hoofdkleur van product |
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





