Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
dbramante1928 London Pro 33 cm (13") Folioblad Zwart
ā¬Ā 31,33
ā¬Ā 25,89
Op voorraad
dbramante1928 London Pro, Folioblad, Apple, iPad Pro 13" (M5 2025/M4 2024), 33 cm (13"), 450 g
Stock Availability: 5 availible
Categorie: Tabletbehuizingen
| SKU | LOIPBL006381 |
|---|---|
| EAN | 5711428063816 |
| Manufacturer | DBRAMANTE1928 |
| Availability | In Stock |
dbramante1928 London Pro. Type etui: Folioblad, Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: iPad Pro 13" (M5 2025/M4 2024), Maximale schermgrootte: 33 cm (13"), Aantal standaardmodi: 3. Gewicht: 450 g
| Technische details | |
|---|---|
| Type etui | Folioblad |
| Materiaal | Kunststof |
| Maximale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | iPad Pro 13"Ā (M5 2025/M4 2024) |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Schokbestendig, Krasbestendig |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Duurzaamheidscertificaten | Globale Recyclage Standaard (GRS) |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 58 procent |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Kenmerken | |
| Type etui | Folioblad |
| Staande modus | Ja |
| Aantal standaardmodi | 3 |
| Materiaal | Kunststof |
| Maximale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | iPad Pro 13"Ā (M5 2025/M4 2024) |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Schokbestendig, Krasbestendig |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Sluitingtype | Magnetische sluiting |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
|---|---|
| Staande modus | Ja |
| Aantal standaardmodi | 3 |
| Sluitingtype | Magnetische sluiting |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 15 mm |
| Gewicht | 450 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
dbramante1928 London Pro 33 cm (13&quo...
ā¬Ā 31,33
ā¬Ā 25,89
|
Popular
Compulocks Edge 26,7 cm (10.5") S...
ā¬Ā 34,40
ā¬Ā 28,43
|
New
Targus THD501GLZ tabletbehuizing 25,6...
ā¬Ā 29,27
ā¬Ā 24,19
|
Bestseller
OtterBox Defender 21,1 cm (8.3")...
ā¬Ā 46,57
ā¬Ā 38,49
|
Hot Product
OtterBox Defender 21,1 cm (8.3")...
ā¬Ā 46,57
ā¬Ā 38,49
|
Compulocks BNDIPMN6 tabletbehuizing 21...
ā¬Ā 39,30
ā¬Ā 32,48
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
LOIPBL006381
|
BNDIP102
|
THD501GLZ
|
77-87476
|
77-87478
|
BNDIPMN6
|
| Manufacturer |
DBRAMANTE1928
|
COMPULOCKS
|
Targus
|
OtterBox
|
OtterBox
|
COMPULOCKS
|
| Materiaal |
Plastic
|
Silicone
|
Thermoplastic polyurethane (TPU)
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Silicone
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Folio case
|
Bumper case
|
Flip case
|
Cover case
|
Cover case
|
Shell case
|
| Hoofdkleur van product |
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
Black
|





