Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
dbramante1928 Greenland mobiele telefoon behuizingen 16 cm (6.3") Hoes Zwart
ā¬Ā 9,67
ā¬Ā 7,99
Op voorraad
dbramante1928 Greenland, Hoes, Google, Pixel 10a, 16 cm (6.3"), Zwart
Stock Availability: 40 availible
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| SKU | GLGPBL006936 |
|---|---|
| EAN | 5711428069368 |
| Manufacturer | DBRAMANTE1928 |
| Availability | In Stock |
dbramante1928 Greenland. Type etui: Hoes, Merkcompatibiliteit: Google, Compatibiliteit: Pixel 10a, Maximale schermgrootte: 16 cm (6.3"), Oppervlakte kleur: Monochromatisch, Kleur van het product: Zwart
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Hoes |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Merkcompatibiliteit | |
| Compatibiliteit | Pixel 10a |
| Maximale schermgrootte | 16 cm (6.3") |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Schokbestendig, Krasbestendig |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Gerecycleerde materialen gebruikt voor het maken | Gerecycleerd plastic |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 100 procent |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Technische details | |
| Duurzaamheidscertificaten | Globale Recyclage Standaard (GRS) |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 76 mm |
| Hoogte | 157 mm |
| Diepte | 10 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
dbramante1928 Greenland mobiele telefo...
ā¬Ā 9,67
ā¬Ā 7,99
|
Recommended
OtterBox React Series voor Samsung Gal...
ā¬Ā 12,90
ā¬Ā 10,66
|
OtterBox React Series voor Apple iPhon...
ā¬Ā 12,90
ā¬Ā 10,66
|
OtterBox React Series voor Samsung Gal...
ā¬Ā 12,97
ā¬Ā 10,72
|
New
OtterBox React Series voor Samsung Gal...
ā¬Ā 12,97
ā¬Ā 10,72
|
Bestseller
OtterBox React mobiele telefoon behuiz...
ā¬Ā 12,97
ā¬Ā 10,72
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
GLGPBL006936
|
77-82314
|
77-65283
|
77-85302
|
77-86613
|
77-86969
|
| Manufacturer |
DBRAMANTE1928
|
OtterBox
|
OtterBox
|
OtterBox
|
OtterBox
|
OtterBox
|
| Materiaal |
Plastic
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Transparent
|
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
| Merkcompatibiliteit |
Google
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
Samsung
|
Samsung
|
Samsung
|
| Type etui |
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|





