Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
dbramante1928 Greenland mobiele telefoon behuizingen 16,3 cm (6.41") Hoes Blauw
ā¬Ā 9,67
ā¬Ā 7,99
Op voorraad
Greenland, Galaxy S21 FE, Pacific Blue
Stock Availability: 9 availible
- Onder leiding van WWF wordt dbramante1928 een klimaatbewust bedrijf
- Gemaakt van 100% gerecycled plastic, 100% recyclebaar
- Om een hoesje te maken gebruiken we gerecycled materiaal dat hetzelfde weegt als een plastic fles van 2 liter.
- Slanke, schokbestendige hoes met antislipgreep en gemakkelijk in te drukken knoppen
- Compatibel met draadloos opladen in hoes en UV-bestendig om vergeling te voorkomen
- Verhoogde randen beschermen camera en scherm
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| SKU | GLSFPABL1351 |
|---|---|
| EAN | 5711428013514 |
| Manufacturer | DBRAMANTE1928 |
| Availability | In Stock |
Kunststoffen voor eenmalig gebruik vervuilen onze zeeƫn en beschadigen de natuur als nooit tevoren. Bescherm je telefoon en tegelijkertijd de planeet met deze slanke, snap-on beschermhoes met 'soft-feel', gemaakt van 100% opgeviste en gerecyclede materialen; 100% recyclebaar en 100% ice-clear. De hoes, die in Denemarken is ontworpen door een klimaatbewust bedrijf en milieuvriendelijk is zonder afbreuk te doen aan kwaliteit, bescherming, ontwerp of functionaliteit, voelt heel prettig in de hand aan en is ideaal voor wie graag een ongedwongen stijl in het dagelijkse leven wil.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Hoes |
| Draadloos opladen | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Kleur van het product | Blauw |
| Materiaal | Gerecycleerd plastic |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | Galaxy S21 FE 5G |
| Maximale schermgrootte | 16,3 cm (6.41") |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig |
| Bureaustandaard | Nee |
| Sluitingtype | Niet van toepassing |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 78,2 mm |
| Hoogte | 163,5 mm |
| Diepte | 11 mm |
| Gewicht | 28 g |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Technische details | |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 117 mm |
| Diepte verpakking | 20 mm |
| Hoogte verpakking | 207 mm |
| Gewicht verpakking | 87 g |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 380 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 280 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 240 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 960 g |
| (Binnenste) verzendverpakking gewicht | 87 g |
| Netto gewicht kartonnen doos | 960 g |
| Nettogewicht transportverpakking | 59 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking inhoud | 25536 cm³ |
| Land van herkomst | China |
| Pallet brutogewicht | 4,26 kg |
| Producten per pallet (EU) | 1440 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 48 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |
| Hoeveelheid omdoos | 30 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Draadloos opladen | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Popular
dbramante1928 Greenland mobiele telefo...
ā¬Ā 9,67
ā¬Ā 7,99
|
Hot Product
OtterBox React Series voor Samsung Gal...
ā¬Ā 12,90
ā¬Ā 10,66
|
OtterBox React Series voor Apple iPhon...
ā¬Ā 12,90
ā¬Ā 10,66
|
OtterBox React Series voor Samsung Gal...
ā¬Ā 12,97
ā¬Ā 10,72
|
New
OtterBox React Series voor Samsung Gal...
ā¬Ā 12,97
ā¬Ā 10,72
|
Bestseller
OtterBox React mobiele telefoon behuiz...
ā¬Ā 12,97
ā¬Ā 10,72
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
GLSFPABL1351
|
77-82314
|
77-65283
|
77-85302
|
77-86613
|
77-86969
|
| Manufacturer |
DBRAMANTE1928
|
OtterBox
|
OtterBox
|
OtterBox
|
OtterBox
|
OtterBox
|
| Materiaal |
Recycled plastic
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Kleur van het product |
Blue
|
Black
|
Transparent
|
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
Samsung
|
Samsung
|
Samsung
|
| Type etui |
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|





