Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
dbramante1928 CI140EUWH7101 oplader voor mobiele apparatuur Universeel Wit AC Binnen
€ 78,53
€ 64,90
Op voorraad
dbramante1928 CI140EUWH7101, Binnen, AC, Wit
Stock Availability: 10 availible
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| SKU | CI140EUWH7101 |
|---|---|
| EAN | 5711428071019 |
| Manufacturer | DBRAMANTE1928 |
| Availability | In Stock |
dbramante1928 CI140EUWH7101. Type oplader: Binnen, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Universeel. Ingangsspanning: 110 - 240 V. Aantal USB 2.0-poorten: 1, Aantal USB-Type-C-poorten: 2. Kleur van het product: Wit
| Prestatie | |
|---|---|
| Type oplader | Binnen |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Type stroombron | AC |
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Design | |
| Plug and play | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Energie | |
| Maximaal vermogen | 140 W |
| Ingangsspanning | 110 - 240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Poort 1 uitgangsstroom | 140 W |
| Poort 2 uitgangsstroom | 100 W |
| Poort 3 uitgangsvermogen | 18 W |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Technische details | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
You may also be interested in
| Product |
dbramante1928 CI140EUWH7101 oplader vo...
€ 78,53
€ 64,90
|
Popular
Lenovo 40AW0065WW oplader voor mobiele...
€ 86,68
€ 71,64
|
New
Jabra 14207-92 oplader voor mobiele ap...
€ 73,42
€ 60,68
|
Hot Product
Microsoft Surface 65W Power Supply, EU...
€ 73,80
€ 60,99
|
Belkin INC016GLBK oplader voor mobiele...
€ 90,41
€ 74,72
|
Bestseller
Belkin BoostCharge Pro Smartphone Zwar...
€ 67,86
€ 56,08
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CI140EUWH7101
|
40AW0065WW
|
14207-92
|
W8Z-00002
|
INC016GLBK
|
WIA008VFBK
|
| Manufacturer |
DBRAMANTE1928
|
Lenovo
|
Jabra
|
Microsoft
|
Belkin
|
Belkin
|
| Type oplader |
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|





