Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
dbramante1928 CB10CLWH7156 USB-kabel USB 2.0 2 m USB C Wit
ā¬Ā 12,50
ā¬Ā 10,33
Op voorraad
dbramante1928 CB10CLWH7156, 2 m, USB C, USB 2.0, 0,48 Gbit/s, Wit
Stock Availability: 7 availible
Categorie: USB-kabels
| SKU | CB10CLWH7156 |
|---|---|
| EAN | 5711428071569 |
| Manufacturer | DBRAMANTE1928 |
| Availability | In Stock |
dbramante1928 CB10CLWH7156. Snoerlengte: 2 m. Aansluiting 1: USB C, USB-versie: USB 2.0, Max. overdrachtssnelheid: 0,48 Gbit/s, Kleur van het product: Wit
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Snoerlengte | 2 m |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Kleur van het product | Wit |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 27 W |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 2 m |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Wit |
| Overige specificaties | |
| Kleur van het product | Wit |
| Soort kabel | Ronde kabel |
You may also be interested in
| Product |
dbramante1928 CB10CLWH7156 USB-kabel U...
ā¬Ā 12,50
ā¬Ā 10,33
|
New
Belkin USB A - Micro-USB, 2m USB-kabel...
ā¬Ā 10,09
ā¬Ā 8,34
|
StarTech.com Dunne micro USB 3.0-kabel...
ā¬Ā 15,88
ā¬Ā 13,12
|
Bestseller
StarTech.com 1m USB-C Kabel, USB 10Gbp...
ā¬Ā 17,56
ā¬Ā 14,51
|
Popular
StarTech.com 1,50m SuperSpeed USB 3.0...
ā¬Ā 13,70
ā¬Ā 11,32
|
Hot Product
StarTech.com 1m USB-A naar USB-C Laadk...
ā¬Ā 10,60
ā¬Ā 8,76
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CB10CLWH7156
|
F2CU012BT2M-BLK
|
USB3AUB3MS
|
USB31CC1M
|
USB3SEXT5DSK
|
USB2AC1M
|
| Manufacturer |
DBRAMANTE1928
|
Belkin
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aansluiting 1 |
USB C
|
USB A
|
USB A
|
USB C
|
USB A
|
USB A
|
| Aansluiting 2 |
n.v.t.
|
Micro-USB B
|
Micro-USB B
|
USB C
|
USB A
|
USB C
|
| USB-versie |
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 2.0
|





